Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

Dwie strefy kibica w Raciborzu. Jedna na rynku, druga na zamku

11.06.2021 11:25 | 0 komentarzy | żet

Strefa kibica na rynku ruszy już w pierwszego dnia Euro 2020. Wspólne kibicowanie na Zamku Piastowskim rozpocznie się w poniedziałek (w trakcie weekendu na zamku odbędą się dwie duże imprezy plenerowe, stąd przesunięcie).

Dwie strefy kibica w Raciborzu. Jedna na rynku, druga na zamku
Wspólne kibicowanie oznacza o wiele więcej emocji i zabawy (fot. arch. Nowiny.pl).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Strefa kibica na rynku ruszy już 11 czerwca (pisaliśmy o tym TUTAJ), natomiast strefa kibica na zamku zacznie działać w poniedziałek 14 czerwca. Uruchomienie tej drugiej będzie połączone z premierą nowego raciborskiego piwa.

Kiedy zagrają Polacy?

Przypomnijmy, Euro 2020 rozpoczyna się 11 czerwca. W meczu otwarcia zmierzą się reprezentacje Włoch oraz Turcji. Początek spotkania o godz. 21.00.

Polska przystępuje do turnieju w grupie E. Rywalami naszych piłkarzy będą Słowacy (14 czerwca, godz. 18.00), Hiszpanie (19 czerwca, godz. 21.00) oraz Szwedzi (23 czerwca, godz. 18.00). Finał zostanie rozegrany 11 lipca lipca.

Organizatorem strefy na rynku są: Brax-Ton, Browar Zamkowy oraz Radio Vanessa. Za organizację strefy na zamku odpowiadają: Zamek Piastowski, Browar Zamkowy oraz Powiat Raciborski.

Typuj z Nowinami

Wszystkich zagorzałych i okazjonalnych kibiców zachęcamy do wspólnego typowania zwycięzców poszczególnych meczów. Aby wziąć udział w zabawie, wejdźcie na naszego Instagrama (zachęcamy do obserwowania naszego profilu). Więcej informacji TUTAJ.