Poniedziałek, 20 września 2021

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Nowinowa społeczność nie ma wątpliwości - Polacy pokonają Słowaków. Typuj z Nowinami zwycięzców kolejnych meczów

14.06.2021 12:48 | 7 komentarzy | żet

Euro 2020 rozkręca się z dnia na dzień. Wyniki niektórych spotkań zaskakują. Zobaczcie, jak uczestnicy naszej zabawy typowali zwycięzców dzisiejszych spokań.

Nowinowa społeczność nie ma wątpliwości - Polacy pokonają Słowaków. Typuj z Nowinami zwycięzców kolejnych meczów
Już za kilka godzin przekonamy się, czy fani Nowin na Instagramie trafnie wytypowali zwycięzców kolejnych meczów.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasi fani na Instagramie trafnie wytypowali zwycięzców meczów, które zostały rozegrane 13 czerwca. Anglia (63% głosów) pokonała Chorwację 1:0. Austriacy (90% głosów) uporali się z Macedonią Północna 3:1. Natomiast Holendrzy (86% głosów) w niesamowicie zaciekłym meczu pokonali Ukraińców 3:2.

14 marca kolejne mecze. Uczestnicy zabawy "Typuj z Nowinami" stawiają na remis w meczu Szkocja - Czechy, a także zwycięstwa Polaków w meczu ze Słowakami oraz Hiszpanów w meczu ze Szwedami.

Tymczasem zachęcamy do typowania zwycięzców kolejnych meczów. 15 maja zmierzą się ze sobą reprezentacje Węgier i Portugalii oraz Francji i Niemiec.

Typowanie odbywa się tylko na naszym Instagramie - Nowiny.pl. Nie obserwujesz nas w serwisie? Koniecznie zacznij! Ankiety z typowaniem kolejnych meczów są dostępne przez 24 godziny w naszych instatories (typowanie rozpoczyna się dzień przed meczem i trwa do następnego dnia).

Czytaj podobne