Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

Całe Jastrzębie kibicowało reprezentacji Polski i Kamilowi Glikowi [ZDJĘCIA]

14.06.2021 21:38 | 1 komentarz | ska

Strefa kibica przygotowana na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielniego w Jastrzębiu-Zdroju zapełniła się fanami piłki nożnej podczas meczu Polska-Słowacja. Mimo, że nasza reprezentacja przegrała, kibice oddali swoje serca pochodzącemu z Jastrzębia-Zdroju Kamilowi Glikowi. 

Całe Jastrzębie kibicowało reprezentacji Polski i Kamilowi Glikowi [ZDJĘCIA]
Jastrzębianie dopisali i tłumnie stawili się w strefie kibica na OWN. fot. UM Jastrzębie-Zdrój
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Całe Jastrzębie kibicowało reprezentacji Polski i Kamilowi Glikowi [ZDJĘCIA]

Cały OWN zapełnił się kibicami, którzy nie tylko mogli zobaczyć mecz na wielkim ekranie, ale też skorzystać z innych atrakcji oferowanych przez OWN. Było lane piwo, a dzieci chętnie skorzystały z wodnego placu zabaw. 

Największe emocje obserwować można było podczas pierwszego gola, który dla Polski strzelił Karol Linetty. Mimo jeszcze kilku dobrych sytuacji podbramkowych niestety to reprezentacja Słowacji świętowała ostatecznie zwycięstwo. 

Strefa na OWN

Do kibicowania przed meczem zachęcała także prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman, zapraszając mieszkańców do odwiedzenia strefy kibica na OWN. Kolejna okazja już w sobotę, bo o 21.00 Polska zagra z Hiszpanią na stadionie Estadio La Cartuja w regionie administracyjnym Sewilli. Być może w tym meczu nasi reprezentanci wykażą więcej gry zespołowej i zaangażowania, co być może przełoży się na wygraną. 

Wszyscy za Kamilem

Warto dodać, że wśród Biało-Czerwonych jest także pochodzący z Jastrzębia-Zdroju Kami Glik (r. 1988). Na co dzień Glik gra we włoskim klubie Benevento Calcio od września ubiegłego roku. 

Tak prezydent Anna Hetman zachęcała do kibicowania:

Ludzie:

Anna Hetman

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój