Odra Wodzisław pewnie wygrała drugi sparing [WIDEO]

19.07.2021 12:30 | 1 komentarz | dud

Odra Wodzisław pokonała 4:1 KS Olkusz w drugim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Jedną z bramek dla zespołu zdobył Marcin Wodecki, a pozostałe były autorstwa piłkarzy testowanych w Odrze.

Materiał wideo:

Pierwsza połowa to kompletna dominacja piłkarzy drużyny z Wodzisławia, którzy nieustannymi atakami nękali bramkę rywala.

Szczególnie aktywny na lewej stronie był Damian Tarka, który regularnie pokazywał się kolegom do piłek prostopadłych. Świetna gra Odry przełożyła się na trzy zdobyte bramki do przerwy. W drugiej połowie na murawie pojawiło się jedenastu innych zawodników. Druga część spotkania stała na o wiele niższym poziomie niż pierwsza. Na mniejszą intensywność z pewnością miał wpływ duży upał. Odra zdołała dołożyć jedną bramkę, a rywale strzelili gola honorowego i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Dumy Wodzisławia.

Przedstawiamy materiał wideo, który zawiera bramki z tego spotkania. Autorem jest Dawid Chinc.

Odra Wodzisław - KS Olkusz 4:1 (3:0)

Drużyna z Olkusza występuje w klasie okręgowej (grupa Kraków I).

Kolejny sparing Odra Wodzisław rozegra w środę 21 lipca. Piłkarze Odry zmierzą się z Zagłębiem II Sosnowiec na boisku Gosław Sport Center. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

źródło: odra.wodzislaw.pl // Dawid Chinc