Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

„Cidry” wygrały sparing z Odrą Wodzisław

25.07.2021 10:47 | 2 komentarze | dud

Odra Wodzisław przegrała 1:2 z Ruchem Radzionków w czwartym meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Dla Odry bramkę w pierwszej połowie zdobył zawodnik testowany.

Piłkarze Odry po pierwszej połowie mogli być z siebie zadowoleni. Podopieczni Damiana Nowaka prowadzili po pierwszej części meczu 1:0 po bramce piłkarza testowanego. Niebiesko-czerwoni mieli doskonałą okazję do podwyższenia wyniku, ale jeden z testowanych piłkarzy nie wykorzystał doskonałego prostopadłego podania od Pawła Zdunka.

W drugiej części spotkania goście wzięli się do pracy i ostatecznie dopięli swego. Popularne Cidry zdołały wbić dwie bramki i ostatecznie zakończyć mecz zwycięstwem. W barwach Odry w drugiej połowie na boisku pojawili się Artur Gać oraz Arkadiusz Lalko, dla których to były pierwsze minuty w letnim okresie przygotowawczym.

Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 1:2 (1:0)