Zawodniczki MKS-SMS Victoria Racibórz z medalami Mistrzostw Polski

06.08.2021 11:32 | 0 komentarzy | dud

W dniach 28-30 lipca we Włocławku odbyły się 53. Mistrzostwa Polski U18 w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy MKS-SMS Victoria Racibórz, przywożąc z mistrzowskiej imprezy dwa medale.

Klasą dla siebie była Patrycja Rębisz, uczennica raciborskiego Ekonomika, która w biegu na 3000 metrów po pasjonującym finiszu pokonała swoje rywalki i z wynikiem 9:54,89 zdobyła złoty medal. Patrycja Rębisz będzie reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Meczu Lekkoatletycznym Polska – Czechy – Słowacja – Węgry, który odbędzie się 14 sierpnia w stolicy Moraw, Brnie.

Drugi medal zdobyła Justyna Kuźmińska w biegu na 400 metrów – zajęła trzecie miejsce z wynikiem 55,72, poprawiając swój rekord życiowy.