Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

22.08.2021 21:59 | 1 komentarz | ak

Początek nowego sezonu zawsze przynosi dużo niespodzianek. Większość ekip z powodu trwających jeszcze wakacji wciąż nie dysponuje pełnymi składami, a ponadto krótka przerwa w rozgrywkach nieco skomplikowała przygotowanie właściwej formy na pierwsze mecze. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki V kolejki (20/23.08.2021)

  • GKS Jastrzębie – Resovia Rzeszów 1:1 (1:1)
  • GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:1)
  • GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 3:2 (0:2)
  • Korona Kielce – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
  • Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
  • Górnik Polkowice – Arka Gdynia 2:1 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica 0:1 (0:0)
  • Odra Opole – Chrobry Głogów (pn 18:00)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa (pn 20:30)

Wyniki IV kolejki (17/19.08.2021)

  • ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie 2:2 (1:0)
  • GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 0:0
  • Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy 0:0
  • Miedź Legnica – Skra Częstochowa 1:1 (1:0)
  • Arka Gdynia – Widzew Łódź 3:1 (1:1)
  • Stomil Olsztyn – Korona Kielce 0:1 (0:1)
  • Górnik Polkowice – Chrobry Głogów 0:0
  • Resovia Rzeszów – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Korona Kielce5159:2
2.Miedź Legnica51310:2
3.Widzew Łódź51210:4
4.ŁKS Łódź588:6
5.Chrobry Głogów474:3
6.Arka Gdynia576:6
7.Sandecja Nowy Sącz575:6
8.GKS Katowice567:7
9.Odra Opole466:6
10.Resovia Rzeszów565:5
11.GKS Jastrzębie555:7
12.Górnik Polkowice555:8
13.GKS Tychy553:6
14.Zagłębie Sosnowiec548:9
15.Skra Częstochowa444:6
16.Puszcza Niepołomice544:7
17.Podbeskidzie Bielsko-Biała433:6
18.Stomil Olsztyn501:7

Zapowiedź VI kolejki (27/29.08.2021)

Resovia Rzeszów – Korona Kielce (pt 18:00), Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź (pt 20:30), Arka Gdynia – Odra Opole (sb 12:40), Widzew Łódź – Górnik Polkowice (sb 18:00), Miedź Legnica – GKS Jastrzębie (sb 20:30), Chrobry Głogów – GKS Katowice (nd 12:40), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice (nd 15:00), Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy (nd 19:45), Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (mecz przełożony na 13.10.2021 roku).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki IV kolejki (21/22.08.2021)

  • Odra Wodzisław Śląski – LKS Goczałkowice 1:1 (1:0)
  • Pniówek Pawłowice – Zagłębie Lubin II 1:1 (0:0)
  • Carina Gubin – Polonia Bytom 1:0 (0:0)
  • Piast Żmigród – Lechia Zielona Góra 1:3 (0:2)
  • Miedź Legnica II – Warta Gorzów Wlkp. 2:0 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Karkonosze Jelenia Góra 6:0 (2:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Stal Brzeg 0:3 (0:2)
  • Foto-Higiena Błyskawica Gać – Górnik Zabrze II 1:2 (1:0)

Wyniki III kolejki (18.08.2021)

  • Warta Gorzów Wlkp. – Odra Wodzisław Śląski 0:2 (0:1)
  • Stal Brzeg – Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
  • Miedź Legnica II – Piast Żmigród 4:3 (2:1)
  • Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław 0:2 (0:2)
  • LKS Goczałkowice – Polonia Bytom 2:0 (0:0)
  • Carina Gubin – Foto-Higiena Błyskawica Gać 0:0
  • Karkonosze Jelenia Góra – MKS Kluczbork 1:2 (1:1)
  • Rekord Bielsko-Biała – Lechia Zielona Góra 1:1 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice4107:1
2.Miedź Legnica II41011:6
3.Ślęza Wrocław4914:3
4.Stal Brzeg498:3
5.Gwarek Tarnowskie Góry487:5
6.Rekord Bielsko-Biała486:4
7.MKS Kluczbork475:6
8.Zagłębie Lubin II457:6
9.Odra Wodzisław Śląski455:5
10.Pniówek Pawłowice455:5
11.Carina Gubin452:7
12.Lechia Zielona Góra447:8
13.Polonia Bytom444:5
14.Foto-Higiena Gać442:3
15.Górnik Zabrze II444:6
16.Piast Żmigród415:9
18.Warta Gorzów Wlkp.400:7
19.Karkonosze Jelenia Góra403:13

Zapowiedź V kolejki (28/29.08.2021)

Zagłębie Lubin II – MKS Kluczbork (sb 13:00), Stal Brzeg – Ślęza Wrocław (sb 16:00), LKS Goczałkowice – Miedź Legnica II (sb 16:00), Carina Gubin – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Warta Gorzów Wlkp. – Piast Żmigród (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), Karkonosze Jelenia Góra – Foto-Higiena Błyskawica Gać (sb 17:00), Górnik Zabrze II – Polonia Bytom (nd 12:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki II kolejki (21/22.08.2021)

  • ROW Rybnik – Czarni Gorzyce 2:1 (1:0)
  • LKS Bestwina – Decor Bełk 0:1 (0:0)
  • Spójnia Landek – Unia Książenice 4:2 (1:2)
  • Czechowice-Dziedzice – Unia Turza Śląska 2:2 (0:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
  • GKS Tychy II – Czarni-Góral Żywiec 8:0 (5:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Piast Gliwice II 3:2 (1:0)
  • Orzeł Łękawica – LKS Czaniec 3:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II2611:1
2.Decor Bełk266:1
3.Spójnia Landek266:3
4.Unia Turza Śląska245:4
5.Czechowice-Dziedzice243:2
6.Piast Gliwice II235:4
7.Drzewiarz Jasienica132:1
8.Orzeł Łękawica234:5
9.ROW Rybnik233:4
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała II233:4
11.LKS Czaniec232:3
12.Czarni Gorzyce101:2
13.LKS Bestwina201:3
14.Unia Książenice204:7
15.Kuźnia Ustroń202:5
16.Czarni-Góral Żywiec200:9

Zapowiedź III kolejki (25.08.2021)

Unia Turza Śląska – GKS Tychy II (śr 17:30), ROW Rybnik – Kuźnia Ustroń (śr 17:30), Unia Książenice – Czechowice-Dziedzice (śr 17:30), Decor Bełk – Spójnia Landek (śr 17:30), Czarni-Góral Żywiec – Czarni Gorzyce (śr 17:30), LKS Czaniec – LKS Bestwina (śr 17:30), Piast Gliwice II – Orzeł Łękawica (śr 17:30), Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (śr 17:30).

Zapowiedź IV kolejki (28/29.08.2021)

Decor Bełk – LKS Czaniec (sb 11:00), GKS Tychy II – Unia Książenice (sb 11:00), Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice (sb 15:00), LKS Bestwina – Piast Gliwice II (sb 17:00), Orzeł Łękawica – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – ROW Rybnik (nd 11:30), Czarni Gorzyce – Unia Turza Śląska (nd 17:00), Kuźnia Ustroń – Czarni-Góral Żywiec (nd 17:00).