Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

LKS Tworków lepszy od klubu z Nędzy [ZDJĘCIA]

22.08.2021 22:45 | 0 komentarzy | tom

LKS Tworków podejmował w drugiej kolejce rozgrywek na swoim boisku LKS 1908 Nędza. Niedzielne spotkanie raciborskiej klasy okręgowej w Tworkowie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1. Nędza ruszyła od samego początku zdobywając bramkę już w pierwszych minutach meczu. Niestety dla nich to było pierwsze i ostatnie celne trafienie do bramki przeciwnika. Zawodnicy Tworkowa wyrównali wynik do końca pierwszej części spotkania, a w drugiej połowie sprawnie ruszyli na Nędzę zdobywając jeszcze dwa gole. Po nieprzyjemnym kontakcie ucierpiał zawodnik LKS Nędza, do którego został wezwany ambulans.

LKS Tworków - LKS 1908 Nędza 3:1 (1:1)

Bramki: Paweł Polak 30., Marek Fojcik 60., Krzysztof Szewczyk 67. - Eliasz Rudek 16.

Żółte kartki: Piotr Złoty, Mateusz Kocot - Eliasz Rudek, Dawid Fojcik .

Tworków: Mateusz Kocot (90.+1 Dawid Pawela), Konrad Kochan, Grzegorz Jakosz, Piotr Złoty, Bartłomiej Sikorski, Paweł Polak (80. Artur Leśniak), Krzysztof Szewczyk (85. Kacper Mrozek), Marek Fojcik, Krzysztof Cerkowniak, Kamil Grycman, Filip Erynkwajt. Trener: Grzegorz Jakosz.

Nędza: Tomasz Wardęga, Mateusz Szuba (90. Thomas Przybyła), Mateusz Stawinoga, Marek Prusicki, Bartosz Popow (46. Rafał Fojcik), Adrian Cichecki, Eliasz Rudek, Michał Grzesik, Dawid Fojcik, Mateusz Mrozek, Mariusz Frydryk. Trener: Mieczysław Masłowski.