Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

25.08.2021 20:13 | 1 komentarz | ak

W środku bieżącego tygodnia na boiska wybiegli piłkarze IV ligi oraz klasy okręgowej. Najciekawsze pojedynki dostarczyły wielu emocji, chociaż nie wszystkie drużyny zagrały w swoich optymalnych zestawieniach. Zapraszamy do lektury.

Piłkarska środa – wyniki z 25.08.2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki III kolejki (25.08.2021)

  • ROW Rybnik – Kuźnia Ustroń 2:2 (0:1)
  • Decor Bełk – Spójnia Landek 0:3 (0:1)
  • Unia Turza Śląska – GKS Tychy II 0:3 (0:1)
  • Unia Książenice – Czechowice-Dziedzice 0:5 (0:3)
  • Czarni-Góral Żywiec – Czarni Gorzyce 2:3 (1:0)
  • LKS Czaniec – LKS Bestwina 4:2 (2:1)
  • Piast Gliwice II – Orzeł Łękawica 4:1 (2:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II3914:1
2.Spójnia Landek399:3
3.Czechowice-Dziedzice378:2
4.Piast Gliwice II369:5
5.Decor Bełk366:4
6.LKS Czaniec366:5
7.Drzewiarz Jasienica242:1
8.ROW Rybnik345:6
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała II343:4
10.Unia Turza Śląska345:7
11.Czarni Gorzyce234:4
12.Orzeł Łękawica335:9
13.Kuźnia Ustroń314:7
14.LKS Bestwina303:7
15.Unia Książenice304:12
16.Czarni-Góral Żywiec302:12

Zapowiedź IV kolejki (28/29.08.2021)

Decor Bełk – LKS Czaniec (sb 11:00), GKS Tychy II – Unia Książenice (sb 11:00), Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice (sb 15:00), LKS Bestwina – Piast Gliwice II (sb 17:00), Orzeł Łękawica – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – ROW Rybnik (nd 11:30), Czarni Gorzyce – Unia Turza Śląska (nd 17:00), Kuźnia Ustroń – Czarni-Góral Żywiec (nd 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki III kolejki (25.08.2021)

  • Granica Ruptawa – Tworków 1:3 (1:1)
  • Unia Racibórz – Silesia Lubomia 4:1 (1:0)
  • Raszczyce – Krzyżanowice 1:3 (1:0)
  • Nędza – Jastrzębie II 2:3 (0:2)
  • Płomień Połomia – Naprzód Borucin 4:1 (1:0)
  • Zameczek Czernica – Gwiazda Skrzyszów 1:3 (0:2)
  • Rymer Rybnik – Pierwszy Chwałowice 0:6 (0:2)
  • Jedność Jejkowice – Forteca Świerklany 1:1 (0:1)
  • Krzanowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków399:3
2.Krzyżanowice397:1
3.Pierwszy Chwałowice3710:3
4.Jastrzębie II2610:3
5.Unia Racibórz3610:8
6.Naprzód Borucin3610:8
7.Forteca Świerklany354:2
8.Jedność Jejkowice345:5
9.Płomień Połomia236:5
10.Raszczyce336:8
11.Zameczek Czernica335:7
12.Gwiazda Skrzyszów335:7
13.Rymer Rybnik334:8
14.Granica Ruptawa323:5
15.Nędza303:8
16.Silesia Lubomia303:11
17.Krzanowice202:10

Zapowiedź IV kolejki (28/29.08.2021)

Krzanowice – Nędza (sb 17:00), Forteca Świerklany – Rymer Rybnik (sb 17:00), Pierwszy Chwałowice – Zameczek Czernica (sb 17:00), Gwiazda Skrzyszów – Raszczyce (sb 17:00), Silesia Lubomia – Płomień Połomia (sb 17:00), Krzyżanowice – Unia Racibórz (sb 17:00), Jastrzębie II – Granica Ruptawa (nd 15:00), Tworków – Jedność Jejkowice (nd 17:00), Naprzód Borucin – pauza.

(ak)