Poniedziałek, 6 grudnia 2021

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

29.08.2021 20:31 | 0 komentarzy | ak

Nowy sezon piłkarski z każdym kolejnym tygodniem jest coraz ciekawszy. Zespoły prawie wszystkich klas rozgrywkowych wróciły już na boiska i walczą o mistrzowskie punkty. W miniony weekend odnotowaliśmy bardzo dużo niespodziewanych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki VI kolejki (27/29.08.2021)

  • Miedź Legnica – GKS Jastrzębie 1:1 (0:0)
  • Resovia Rzeszów – Korona Kielce 0:1 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
  • Arka Gdynia – Odra Opole 3:0 (2:0)
  • Widzew Łódź – Górnik Polkowice 4:2 (1:1)
  • Chrobry Głogów – GKS Katowice 4:0 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice 4:0 (1:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2 (1:2)
  • Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa  (mecz przełożony na 13.10.2021 roku)

Wyniki zaległych meczów V kolejki (23.08.2021)

  • Odra Opole – Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Korona Kielce61810:2
2.Widzew Łódź61514:6
3.Miedź Legnica61411:3
4.ŁKS Łódź61111:6
5.Chrobry Głogów6108:4
6.Arka Gdynia6109:6
7.Podbeskidzie Bielsko-Biała698:6
8.Odra Opole697:9
9.GKS Tychy685:7
10.Sandecja Nowy Sącz575:6
11.Resovia Rzeszów665:6
12.GKS Jastrzębie666:8
13.GKS Katowice667:11
14.Górnik Polkowice657:12
15.Zagłębie Sosnowiec649:11
16.Skra Częstochowa544:7
17.Puszcza Niepołomice644:11
18.Stomil Olsztyn601:10

Zapowiedź VII kolejki (03/05.09.2021)

Korona Kielce – Miedź Legnica (pt 20:30), Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa (sb 12:40), ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów (nd 12:40), Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz (nd 12:40), GKS Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 15:00), Odra Opole – Widzew Łódź (nd 18:00).

Uwaga! Trzy mecze, tj.: GKS Tychy – Chrobry Głogów, GKS Katowice – Arka Gdynia i Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn zostały przełożone na inne terminy.


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki V kolejki (28/29.08.2021)

  • Carina Gubin – Odra Wodzisław Śląski 0:1 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice 2:1 (0:0)
  • LKS Goczałkowice – Miedź Legnica II 1:0 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – MKS Kluczbork 4:1 (3:1)
  • Stal Brzeg – Ślęza Wrocław 1:2 (1:1)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Piast Żmigród 2:2 (0:2)
  • Lechia Zielona Góra – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 (1:0)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Foto-Higiena Błyskawica Gać 1:0 (0:0)
  • Górnik Zabrze II – Polonia Bytom 2:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice5138:1
2.Ślęza Wrocław51216:4
3.Rekord Bielsko-Biała5118:5
4.Miedź Legnica II51011:7
5.Stal Brzeg599:5
6.Gwarek Tarnowskie Góry598:6
7.Zagłębie Lubin II5811:7
8.Odra Wodzisław Śląski586:5
9.Górnik Zabrze II576:6
10.MKS Kluczbork576:10
11.Lechia Zielona Góra558:9
12.Pniówek Pawłowice556:7
13.Carina Gubin552:8
14.Foto-Higiena Gać542:4
15.Polonia Bytom544:7
16.Karkonosze Jelenia Góra534:13
17.Piast Żmigród527:11
18.Warta Gorzów Wlkp.512:9

Zapowiedź VI kolejki (04.09.2021)

Foto-Higiena Błyskawica Gać – Stal Brzeg (sb 12:00), Polonia Bytom – Karkonosze Jelenia Góra (sb 16:00), Miedź Legnica II – Carina Gubin (sb 16:00), Ślęza Wrocław – Zagłębie Lubin II (sb 16:30), Odra Wodzisław Śląski – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Pniówek Pawłowice – Lechia Zielona Góra (sb 17:00), Piast Żmigród – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), Warta Gorzów Wlkp. – LKS Goczałkowice (sb 17:00), MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki IV kolejki (28/29.08.2021)

  • Czarni Gorzyce – Unia Turza Śląska 3:1 (1:1)
  • Decor Bełk – LKS Czaniec 2:1 (1:0)
  • GKS Tychy II – Unia Książenice 4:1 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – ROW Rybnik 3:3 (0:1)
  • Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice 1:2 (1:1)
  • LKS Bestwina – Piast Gliwice II 1:3 (0:0)
  • Orzeł Łękawica – Drzewiarz Jasienica 0:0
  • Kuźnia Ustroń – Czarni-Góral Żywiec 3:1 (3:0)

Wyniki III kolejki (25.08.2021)

  • ROW Rybnik – Kuźnia Ustroń 2:2 (0:1)
  • Decor Bełk – Spójnia Landek 0:3 (0:1)
  • Unia Turza Śląska – GKS Tychy II 0:3 (0:1)
  • Unia Książenice – Czechowice-Dziedzice 0:5 (0:3)
  • Czarni-Góral Żywiec – Czarni Gorzyce 2:3 (1:0)
  • LKS Czaniec – LKS Bestwina 4:2 (2:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:0
  • Piast Gliwice II – Orzeł Łękawica 4:1 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II41218:2
2.Czechowice-Dziedzice41010:3
3.Piast Gliwice II4912:6
4.Spójnia Landek4910:5
5.Decor Bełk498:5
6.Czarni Gorzyce367:5
7.LKS Czaniec467:7
8.Drzewiarz Jasienica352:1
9.ROW Rybnik458:9
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała II456:7
11.Kuźnia Ustroń447:8
12.Unia Turza Śląska446:10
13.Orzeł Łękawica445:9
14.LKS Bestwina404:10
15.Unia Książenice405:16
16.Czarni-Góral Żywiec403:15

Zapowiedź zaległego meczu I kolejki (01.09.2021)

Drzewiarz Jasienica – Czarni Gorzyce (śr 17:30).

Zapowiedź V kolejki (04/05.09.2021)

Piast Gliwice II – Decor Bełk (sb 11:00), Unia Książenice – Czarni Gorzyce (sb 16:00), LKS Czaniec – Spójnia Landek (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – GKS Tychy II (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – LKS Bestwina (sb 16:00), ROW Rybnik – Orzeł Łękawica (nd 16:00), Unia Turza Śląska – Kuźnia Ustroń (nd 16:00), Czarni-Góral Żywiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 16:00).