Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

05.09.2021 20:05 | 6 komentarzy | (ak)

Koniec wakacji to dla wielu młodych adeptów futbolu nie tylko powrót do szkolnych ław, ale również początek nowego sezonu piłkarskiego. Przez kilka kolejnych miesięcy będziemy przyglądać się rywalizacji juniorów i trampkarzy w 11 różnych grupach rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki I kolejki (05.09.2021)

  • Rydułtowy – Jejkowice 3:1 (1:0)
  • Rudy – Studzienna 1:4 (0:0)
  • Baranowice – Jastrzębie 0:5 (0:1)
  • Krzyżanowice – Wilchwy 2:6 (1:3)
  • Forteca Świerklany – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie135:0
2.Wilchwy136:2
3.Studzienna134:1
4.Rydułtowy133:1
5.Forteca Świerklany000:0
6.Jejkowice101:3
7.Rudy101:4
8.Krzyżanowice102:6
9.Baranowice100:5

Zapowiedź II kolejki (12.09.2021)

Baranowice – Rydułtowy (nd 10:00), Jejkowice – Rudy (nd 10:00), Studzienna – Krzyżanowice (nd 13:00), Jastrzębie – Forteca Świerklany (nd 13:00), Wilchwy – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (05.09.2021)

  • Markowice – Kornowac 9:0 (3:0)
  • Gmina Lubomia – Borucin 8:2 (2:2)
  • Ocice Racibórz – Pietrowice Wielkie 1:6 (1:2)
  • Kuźnia Raciborska – Pstrążna 10:0 (5:0)
  • Krzyżkowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kuźnia Raciborska1310:0
2.Markowice139:0
3.Gmina Lubomia138:2
4.Pietrowice Wielkie136:1
5.Krzyżkowice000:0
6.Ocice Racibórz101:6
7.Borucin102:8
8.Kornowac100:9
9.Pstrążna100:10

Zapowiedź II kolejki (12.09.2021)

Borucin – Ocice Racibórz (nd 11:00), Krzyżkowice – Kuźnia Raciborska (nd 11:00), Pstrążna – Markowice (nd 11:00), Kornowac – Gmina Lubomia (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki I kolejki (04/05.09.2021)

  • Ochojec – Świerklany 5:2 (2:1)
  • Kokoszyce – Szczerbice 1:9 (0:3)
  • GMKS Nędza – Odra Centrum Wodzisław Śląski II 0:3 (0:2)
  • Połomia – Rymer Rybnik 0:14 (0:10)
  • Marklowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rymer Rybnik1314:0
2.Szczerbice139:1
3.Ochojec135:2
4.Odra Centrum Wodzisław Śląski II133:0
5.Marklowice000:0
6.Świerklany102:5
7.GMKS Nędza100:3
8.Kokoszyce101:9
9.Połomia100:14

Zapowiedź II kolejki (11/12.09.2021)

Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Kokoszyce (sb 10:00), Świerklany – Szczerbice (sb 12:00), Marklowice – GMKS Nędza (nd 10:00), Ochojec – Połomia (nd 10:00), Rymer Rybnik – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki II kolejki (04/05.09.2021)

  • Jejkowice – Radlin 2:0 (0:0)
  • Żory – Czerwionka 1:5 (1:4)
  • Palowice – Bełk 5:1 (0:0)
  • Rapid Wodzisław Śląski – Łaziska 6:1 (3:0)
  • Rydułtowy – Leszczyny 13:0 (6:0)
  • Orzepowice – pauza

Wyniki zaległych meczów I kolejki (01.09.2021)

  • Jejkowice – Palowice 2:2 (2:1)
  • Łaziska – Orzepowice 1:10 (0:5)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rapid Wodzisław Śląski2611:1
2.Palowice247:3
3.Jejkowice244:2
4.Rydułtowy1313:0
5.Orzepowice1310:1
6.Czerwionka135:1
7.Żory236:6
8.Bełk101:5
9.Radlin201:7
10.Łaziska202:16
11.Leszczyny200:18

Zapowiedź III kolejki (11/12.09.2021)

Leszczyny – Żory (sb 10:00), Radlin – Palowice (nd 9:00), Czerwionka – Jejkowice (nd 10:00), Bełk – Orzepowice (nd 10:00), Łaziska – Rydułtowy (nd 10:00), Rapid Wodzisław Śląski – pauza.