środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

ROW Rybnik wywalczył remis z Orłem [ZDJĘCIA]

05.09.2021 20:18 | 0 komentarzy | PF

W piątej kolejce rozgrywek na poziomie IV ligi ROW 1964 Rybnik zremisowali na własnym stadionie z Orłem Łękawica 3:3

Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy podopiecznych trenera Dariusza Widawskiego została wykorzystana przez przyjezdnych. Najpierw w 23 minucie Aleksandra Łubika pokonał Sebastian Pępek. Chwilę później drugą bramkę dołożył Szymon Byrtek.

Trudno powiedzieć, co w przerwie działo się w szatni ROWu, jednak na tyle skutecznie, że po strzałach Yaroslava Baranskyiego i Michała Pieczki gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 72 minucie z rzutu wolnego celny strzał na bramkę Łubika oddał Marcin Pośpiech. Gospodarze usiłowali doprowadzić do remisu, co udało się dopiero w 79 minucie po rzucie rożnym. Kapitan ROWu Jan Janik strzałem głową ustanowił dla rybniczan remis.

ROW 1964 Rybnik – Orzeł Łękawica 3:3 (0:2)

0:1 – Sebastian Pępek (21), 0:2 – Szymon Byrtek (23), 1:2 – Yaroslav Baranskyi (51), 2:2 – Michał Pieczka (58), 2:3 – Marcin Pośpiech (72), 3:3 – Jan Janik (79)

ROW 1964 Rybnik: Łubik – Janik, Jakubowski, Kunat, Baranskyi, Warmiński, Juraszczyk, Pieczka, Piekorz (46’ Cywka), Byzdra (46’ Malik), Sobik