Wtorek, 19 marca 2024

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Unia wygrała mecz na szczycie okręgówki. Prezentacja młodzieżowych drużyn Unii Racibórz [ZDJĘCIA]

18.09.2021 21:03 | 7 komentarzy | tom

W sobotnie popołudnie na stadionie przy Srebrnej zajmująca miejsce lidera raciborskiej klasy okręgowej Unia Racibórz podejmowała wicelidera - LKS Forteca Świerklany. Pomimo wielu groźnych akcji gospodarzy w pierwszej połowie padła jedynie jedna bramka na ich konto. Druga część spotkania rozpoczęła się dość niemrawo. Prawdziwy młyn rozpoczął się po 80 minutach meczu. Druga bramka dla Unii, chwilę później szybka kontra Fortecy na wynik 2:1. Minęły dwie minuty i padła kolejna bramka dla Raciborza.

Unia Racibórz Sp.z.o.o – LKS Forteca Świerklany 3:1 (1:0)

Bramki: Dawid Plizga 23., Marcin Oślizlok 83., Artur Oślislok 87.-sam - Dawid Brodawka 85..

Żółte kartki: Marcin Ośliźlok, Gabriel Szotek - Damian Getler, Paweł Sudoł.

Unia: Aleksander Pluta – Kamil Socha, Patryk Goły, Bogusław Sobek, Dawid Migus (89. Bartosz Łagosz), Paweł Woniakowski, Fabian Kaczor (84. Gabriel Szotek), Dawid Plizga, Kamil Duda, Zaza Sabiashvili (62. Łukasz Bawoł), Marcin Ośliźlok. Trener: Dawid Plizga.

Forteca: Artur Oślislok – Paweł Szczeciński, Dawid Michalak, Łukasz Staniek (36. Dawid Brodawka), Paweł Sudoł, Kacper Suchan, Damian Getler, Szymon Uliarczyk, Paweł Oleś, Maciej Kasprzak, Wojciech Wikar (68. Mikołaj Blaut). Trener: Wojciech Dzierżenga.

W przerwie meczu zostały zaprezentowane młodzieżowe drużyny od żaków do trampkarzy. Zdęcia od numeru 18.