Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

ROW 1964 Rybnik awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski [WIDEO]

22.09.2021 11:47 | 0 komentarzy | dud

W meczu III rundy okręgowego Pucharu Polski (Podokręg Rybnik) ROW 1964 Rybnik wygrał z Płomieniem Połomia.

Materiał wideo:

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z występującym w klasie okręgowej Płomieniem Połomia 3:1.

Już po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0, a na początku drugiej połowy Jan Janik wyprowadził ROW na bezpieczne trzybramkowe prowadzenie. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedynie bramką Przemysława Błażejowskiego.

ROW 1964 Rybnik awansował do 1/2 finału okręgowgo Pucharu Polski. Mecz półfinałowy zostanie rozegrany 13 października.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.