Poniedziałek, 6 grudnia 2021

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2021 (część 4)

23.09.2021 15:12 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2021 (część 4)
Piłkarz o francuskich korzeniach - Matthieu Dhumerelle (w zielonej koszulce) dołączył do kadry LKS Skrbeńsko
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 1 (Podokręg Racibórz)

LKS Tworków II

Przybyli: Bartłomiej Wojtek (Wypoczynek Buków), Marcin Swolana (wolny zawodnik), Mirosław Krakowczyk, Artur Krzyżok i Mateusz Michna (wznowili treningi).

Ubyli: Dawid Hain i Dennis Kustos (Owsiszcze), Marek Pytlik (zakończył grę).

LKS Bojanów

Przybyli: Gabriel Kubiniok (Rozwój Bełsznica), Marcel Widriński (Pietraszyn), Grzegorz Borys (Wicher Płonia Racibórz), Mariusz Kubiniok i Łukasz Jambor (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dawid Kotula (Pietraszyn), Tomasz Ziętalski (Czarni Nowa Wieś II).

LKS Ruch Bolesław

Przybyli: Adam Derkacz (wolny zawodnik).

Ubyli: Dawid Jacek (kontuzja), Łukasz Lisowski, Dominik Skowronek, Szymon Kirszniak i Jakub Barat (nie wznowili treningów).

LKS Brzezie

Przybyli: Jacek Herok (trener), Bartosz Wyczyszczok (Kornowac), Robert Keler (Gmina Lubomia – z drużyny juniorów), Jakub Bencal, Roman Kłobuch i Adam Stacha (wolni zawodnicy), Daniel Rajman, Artur Szefler, Adam Niedbała, Kevin Prusowski i Kamil Knura (wznowili treningi).

Ubyli: Grzegorz Baran (trener), Kamil Grycman (Tworków), Mateusz Stawinoga (Nędza), Jakub Niedbała (Kornowac), Szymon Kowacz (Odra Nieboczowy), Bartosz Majszak (Naprzód Syrynia), Dawid Kwiatkowski i Rafał Skatuła (Strzelec Rzuchów), Roman Śmiechowski, Krzysztof Czach i Marek Czach (Żądło Sucha Psina).

KS 1905 Krzanowice II

Przybyli: Kacper Hryckiewicz, Kamil Koliński, Pascal Holajn, Florian Mosler i Piotr Myschi (z drużyny juniorów).

Ubyli: Rafał Pohlmann i Dawid Pohlmann (Naprzód Borucin II), Arkadiusz Klimaszka i Szymon Bortel (kontuzje), Patryk Solich (nie wznowił treningów).

LKS Owsiszcze II

Przybyli: Jakub Szostak, Krzysztof Bańczyk, Piotr Gucik, Grzegorz Wanke i Marek Margraf (wolni zawodnicy).

Ubyli: Michał Krzyżok (Olszynka Olza).

LKS Studzienna II

Przybyli: Dawid Luda (Ocice Racibórz), Mateusz Burek, Szymon Seweryn i Kacper Bizoń (wolni zawodnicy), Grzegorz Czerner, Grzegorz Wicha, Jakub Konopacki i Krzysztof Liszka (z pierwszej drużyny).

Ubyli: nikt.

LKS Wicher Płonia Racibórz

Przybyli: Szymon Matczak i Filip Radoń (Unia Racibórz – z drużyny juniorów).

Ubyli: Grzegorz Borys (Bojanów).

LKS Wojnowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Sebastian Szmańta (nie wznowił treningów).

KS Naprzód Borucin II

Przybyli: Adam Jachim (trener), Rafał Pohlmann i Dawid Pohlmann (Krzanowice II), Dawid Piksa, Adrian Himel i Adam Walach (z pierwszej drużyny), Martin Bedrunka, Adrian Bulenda, Patryk Hasse, Mateusz Jachim, Wojciech Jachim, Robert Kaszny, Kamil Klimek, Dawid Koza, Adam Kucza, Sebastian Piksa, Przemysław Polak, Krzysztof Waniczek, Waldemar Waniczek i Szymon Mika (wolni zawodnicy), Daniel Dudacy, Casper Hanczuch, Paweł Machura i Patryk Wołczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Ocice Racibórz II

Przybyli: Daniel Mrozek (trener), Krystian Szweda, Aleks Witezy, Michał Bicz, Wiktor Chrobak, Rafał Kalinowski, Gracjan Kosiba, Szymon Stoschek i Klaudiusz Wieczorek (wolni zawodnicy), Błażej Banach-Gębski, Dawid Gunerka, Kamil Kalinowski, Jakub Wierzgoń, Dawid Mystakowski, Szymon Mystakowski, Jakub Wierzgoń, Kamil Wolnik i Filip Zieleń (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.