Dramatyczna końcówka w meczu piłkarek SWD Wodzisław Śląski [WIDEO]

28.09.2021 11:56 | 1 komentarz | dud

W meczu 6. kolejki piłkarskiej I ligi kobiet, drużyna SWD Wodzisław Śląski przegrała ze Skrą Częstochowa.

Materiał wideo:

Drużyna SWD Wodzisław Śląski plasuje się w czołówce tabeli I ligi kobiet. Po porażce ze Skrą Częstochowa piłkarki SWD zajmują trzecie miejsce, z dorobkiem 12 punktów.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła pod koniec pierwszej połowy. Gola zdobyła zawodniczka SWD, Julia Piętakiewicz. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu padł gol wyrównujący. O wyniku końcowym zadecydowała sytuacja z końcówki spotkania. Najpierw idealną sytuacją bramkową miały piłkarki gości, następnie w wyniku kontry przed szansą na gola stanęły zawodniczki Skry.

Skra Częstochowa wykorzystała błąd bramkarki SWD i ostatecznie wygrała mecz 2:1. Akcja z końcówki spotkania jest możliwa do obejrzenia w tym miejscu --> Dramatyczna końcówka meczu Skry Częstochowa z SWD Wodzisław Śląski

Zapraszamy również do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka

Skra Częstochowa - SWD Wodzisław Śląski 2:1 (0:1)