Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

ROW zremisował z rezerwami Piasta Gliwice [ZDJĘCIA]

03.10.2021 19:40 | 0 komentarzy | PF

Dwie bramki strzelone przez Łukasza Krakowczyka dały remis w pojedynku ROWu z rezerwami Piasta Gliwice. Mecz zakończył się rezultatem 2:2.

Mecz został rozegrany w sobotę, 2 października na stadionie przy ul. Gliwickiej. Druga drużyna Piasta przyjechała w roli faworyta spotkania. Zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli. Wszysto rozegrało się właściwie w pierwszej połowie. Wynik otworzył Gabriel Kirejczyk z Piasta. Drugą bramkę dołożył Bartłomiej Pankowski. W odpowiedzi w końcówce pierwszej połowy dwie bramki dla ROWu dołożył Łukasz Krakowczyk i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów.

ROW 1964 Rybnik – Piast II Gliwice 2:2 (2:2)