Stanowice zgasiły "Płomień"

24.10.2021 11:03 | 0 komentarzy | (q)

Początkowo mecz wydawał się być bardzo wyrównany, potwierdziła to pierwsza połowa która zakończyła się wynikiem 1:1. Jednak już w drugiej połowie gospodarze pokazali kto rządzi na tym boisku, strzelając bramkę odrazu po przerwie. Reszta spotkania nie była pomyślna dla gości z Ochojca, co potwierdza wynik 5:1.

LKS Ruch Stanowice - LKS Płomień Ochojec 5:1

LKS Ruch Stanowice: Włodarczyk, Stopa, Bartyzel, Bajura, Mularczyk, Karpowicz, Drapacz, Adamkowski, Marek, Surma, Czempiel. Trener: Dyrbuś Marek

LKS Płomień Ochojec: Czok, Sebastian M., Piełka, Sebastian W., Szlosarek D., Szlosarek J., Kwoska, Szlosarek M., Smołka, Oleś, Hulbój. Trener: Skupień Krzysztof

Bramki: Drapacz (40'), Hulbój (41'), Mularczyk (46'), Steuer (57'), Steuer (60'), Adamkowski (65')