Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Będą utrudnienia w ruchu spowodowane biegiem barbórkowym w Rybniku

02.12.2021 17:53 | 2 komentarze | NM

5 grudnia odbędzie się XVII Bieg Barbórkowy czyli finał Biegowego Grand Prix Rybnika. Uczestnicy pobiegną ulicami miasta, kierowcy będą zatem musieli uzbroić się w cierpliwość.

Będą utrudnienia w ruchu spowodowane biegiem barbórkowym w Rybniku
Zdjęcie: archiwum
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielę Bieg Barbórkowy – będą utrudnienia w ruchu

Na czas imprezy, czyli w niedzielę, 5 grudnia, w godz. ok. 11:00 do 14:00 na trasie biegu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. 

Trasa biegu, przebiega ulicami: 

Budowlanych, ul. Żołędziowa, ul. Wierzbowa, ul. Chrószcza, ul. Rudzka, Plac Kościelny, ul. Kościelna, Rynek, ul. Raciborska, ul. Zebrzydowicka, ul. Krzywa, ul. Łączna, ul. Borki, ul. Góreckiego, ul. Św. Józefa, ul. Wawelska, ul. Broniewskiego, ul. Budowlanych.

Pobierz BB-mapa-trasa-2021.pdf (format pdf, rozmiar ~3.49 M)

W tym roku wyjątkowo biegacze pobiegną po raz drugi – z powodu pandemii ubiegłoroczna edycja 2020 została przeniesiona i odbyła się 10 lipca tego roku - wtedy zawodnicy biegali po ścieżkach leśnych. 

- Wierzymy że 5 grudnia uda nam się zorganizować tradycyjny Bieg Barbórkowy na atestowanej trasie, na dystansie 10 km ulicami miasta – mówią Organizatorzy.

Więcej o Biegu Barbórkowym, organizowanym przez organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na stronie MOSiR