Sobota, 2 grudnia 2023

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Burmistrz Macha pisze do Roberta Lewandowskiego. Gratuluje sukcesu i zaprasza do Kuźni Raciborskiej

19.01.2022 15:39 | 1 komentarz | mad

To kolejny list burmistrza Pawła Machy do Roberta Lewandowskiego, którego ulica od 2017 roku znajduje się na terenie Kuźni Raciborskiej. Tym razem włodarz w korespondencji gratuluje tytułu najlepszego piłkarza na świecie w plebiscycie FIFA The Best 2021.

Burmistrz Macha pisze do Roberta Lewandowskiego. Gratuluje sukcesu i zaprasza do Kuźni Raciborskiej
- Otrzymanie nagrody dla najlepszego gracza mężczyzn w FIFA to dla mnie ogromny zaszczyt. To niesamowite uczucie – napisał Robert Lewandowski (na zdj., źródło FB) w mediach społecznościowych. Na drugim zdjęciu burmistrz Kuźni Raciborskiej Paweł Macha, kiedy przykręcał na terenie Miasta tabliczkę z danymi piłkarza (fot. Maciej Kozina)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium wyprzedził w plebiscycie Leo Messiego i Mohameda Salaha w głosowaniu kapitanów i selekcjonerów reprezentacji narodowych, dziennikarzy i kibiców z całego świata.

Z gratulacjami pospieszył burmistrz Kuźni Raciborskiej. W liście zaznaczył, że te składa w imieniu mieszkańców gminy, a przede wszystkim kibiców zamieszkujących ulicę nazwaną jego imieniem i nazwiskiem.

- Zarówno to prestiżowe wyróżnienie jak i zdobycie miejsca w najlepszej "Jedenastce" 2021 roku zasługuje na wielkie uznanie i szacunek - napisał.

Włodarz dodał, że mieszkańcy Kuźni Raciborskiej cieszą się, że niezwykły talent, ciężka praca i liczne wyrzeczenia zostają docenione w światowym środowisku piłkarskim, a sportowa postawa jest doskonałym przykładem dla wielu pokoleń młodych piłkarzy w kraju.

- Życzymy panie Robercie kolejnych sukcesów na europejskich i światowych arenach piłkarskich w najbliższych latach - winszuje kuźniański burmistrz.

Przy tej okazji, włodarz po raz kolejny zaprosił piłkarza do Kuźni Raciborskiej, by - jak podkreślił Macha - spotkać się przy licznie zamieszkałej ulicy Roberta Lewandowskiego z szerokim gronem kibiców przy wspólnym zdjęciu.

Czytaj również: 

Ludzie:

Paweł Macha

Paweł Macha

Burmistrz Kuźni Raciborskiej.