Remis w Marklowicach [ZDJĘCIA]

13.03.2022 09:09 | 0 komentarzy | AgaKa

W sobotę, 12 marca na boisku w Marklowicach KS Polonia Marklowice zagrała z LKSem Start Mszana.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:1 dla Startu Mszana. Gola w 11 minucie zdobył Daniel Zielonka. W drugiej połowie bramkę na remis strzelił Tomasz Pudełko z Polonii Marklowice (81' - zmiana za Piotra Górnickiego 78').

Wynik końcowy: 1:1 (0:1)

Składy:

KS Polonia Marklowice: Antończyk Marcin, Celary Jarosław, Sachs Maciej, Krakowczyk Bartłomiej, Radecki Rafał, Wacławik Szymon, Pochcioł Marcin, Górnicki Piotr, Komraus Kamil, Kurpiński Bartosz, Pawelec Jarosław

Gole: Pudełko Tomasz (rezerwa) 81'

LKS Start Mszana: Mandrysz Błażej, Krupiński Jan, Smyczek Łukasz, Kaźmierczak Szymon, Robert Stabla, Bańka Marcin, Zielonka Daniel, Szypulski Kamil, Podeszwa Wojciech, Waleczek Adrian, Jezierski Jakub

Gole: Zielonka Daniel 11'

Żółte kartki: Marklowice 4 (Krakowczyk, Antończyk, Polnik, Pochcioł), Mszana 2 (Zielonka, Podeszwa)