Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

KS 1905 Krzanowice sprawił niespodziankę w Tworkowie [WIDEO]

14.03.2022 10:35 | 0 komentarzy | dud

W meczu 18. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej, LKS Tworków zremisował 3:3 z drużyną KS 1905 Krzanowice.

Materiał wideo:

Wynik można uznać za niespodziankę, ponieważ gospodarze z Tworkowa plasują się na drugim miejscu w tabeli, a goście są przedostatni.

Szczególnie druga połowa była emocjonującym widowiskiem. Gospodarze wyrównali stan spotkania na 2:2 w 80. minucie meczu. Kiedy Piotr Złoty strzelił gola na 3:2 w 90. minucie meczu, wydawało się że gospodarze zdobędą trzy punkty. Jednak w doliczonym czasie gry goście doprowadzili do remisu, a gola zdobył Dominik Wyglenda.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

LKS Tworków - KS 1905 Krzanowice 3:3 (0:1)