Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Komplet punktów dla Klubu Siatkarskiego Racibórz w spotkaniu z Koniecpolem [ZDJĘCIA]

26.03.2022 21:45 | 0 komentarzy | tom

W sobotni wieczór w hali Powiatowego Centrum Sportu w Raciborzu rozegrano mecz II ligi śląskiej mężczyzn w siatkówkę. Po wygranym tie-breaku w Będzinie seniorzy Klubu Siatkarskiego Racibórz wygrali kolejne spotkanie. Przeciwnikiem w drugiej kolejce był MLKS Pilica Koniecpol.

Wspaniała gra raciborskich siatkarzy w pierwszym domowym meczu. Po wygranym wyrównanym pierwszym secie podbudowani gospodarze zaczęli budować przewagę w dalszej grze. W końcówce trzeciego seta nastąpiło małe załamanie, które poskutkowało przegraną tej części meczu. Czwarty set pokazał, komu należy się komplet punktów - Racibórz wygrał do 17 punktów.

Klub Siatkarski Racibórz - MLKS Pilica Koniecpol 3:1 (26:24, 25:18, 22:25, 25:17)

Racibórz: Błaszczok T., Konieczny K., Marchwiak K., Białuski M., Kasprzycki K., Jakubowski P. Herich R., Gonsior M., Olszyna K., Lorenz M., Telejko M., Nadskakulski K. (L).

Spotkanie sędziowali: Michał Grzegórzko, Włodzimierz Włodyka.