Czwartek, 30 listopada 2023

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Justyna Święty-Ersetic zaprasza na zajęcia biegowe. Na razie do Chorzowa

11.04.2022 13:36 | 0 komentarzy | ma.w

Raciborzanka weźmie udział w projekcie Aktywny Śląski. To cykl bezpłatnych zajęć sportowych przygotowanych przez Stadion Śląski. Zajęcia ze znaną biegaczką zaplanowano 21 kwietnia w Chorzowie.

Justyna Święty-Ersetic zaprasza na zajęcia biegowe. Na razie do Chorzowa
Justyna Święty-Ersetic na zgrupowaniu kadry lekkoatletów w portugalskim Monte Gordo/zdj. Instagram JŚ-E
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Treningi w ramach projektu Aktywny Śląski mają charakter rekreacyjny i są dedykowane zarówno doświadczonym uczestnikom, jak i osobom początkującym.


W treningach biorą udział nasi ambasadorzy, lekkoatletyczni mistrzowie olimpijscy, świata i Europy. Myślę, że będzie można się od nich wiele nauczyć.” – mówi Jan Widera Prezes Stadionu Śląskiego.

Treningi odbywają się przez cały rok, od stycznia do grudnia. Organizowane są na obiektach i terenie przylegającym do Stadionu Śląskiego. Zbiórka ma miejsce w recepcji Stadionu Śląskiego (wejście od strony promenady J. Ziętka). Każdy uczestnik może nieodpłatnie wypożyczyć sprzęt sportowy, skorzystać ze stadionowej szatni oraz parkingu.

- Już niedługo będziemy mieli okazję spotkać się na zajęciach biegowych na Stadionie Śląskim. Będzie okazja porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Im nas więcej tym lepiej - pamiętajcie o limicie miejsc!
 - napisała w swoich mediach społecznościowych Justyna Święty-Ersetic.

Link do zapisów (należy wybrać 21 kwietnia):

https://aktywnyslaski.stadionslaski.pl/wizyta/harmonogram

Ludzie:

Justyna Święty-Ersetic

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka