Sobota, 1 kwietnia 2023

imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory

RSS

Po raz piąty chcą zedrzeć szczewiki dla Bereniki [ZAPOWIEDŹ]

06.05.2022 12:43 | 0 komentarzy | juk

Rekreacyjno-sportowa akcja charytatywna "Zedrzyj szczewiki dla Bereniki" odbędzie się już po raz piąty. W tym roku impreza będzie miała wyjątkowy charakter.

Po raz piąty chcą zedrzeć szczewiki dla Bereniki [ZAPOWIEDŹ]
Impreza pn. Zedrzyj szczewiki dla Bereniki potrwa 24 godziny. Od 18.00 14 maja do 18.00 15 maja.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizatorzy (Poltent INTER Krostoszowice, Henryk Szkatuła wraz z Łapaczami Zachodzącego Słońca, Interaktywni, Pomagamy Berenice) zaplanowali, że tegoroczne przedsięwzięcie pn. Zedrzyj szczewiki dla Bereniki potrwa 24 godziny. Miłośnicy biegania oraz nordic walking będą mogli pokonać dowolną odległość, w dowolnym czasie na wyznaczonej trasie po krostoszowickiej buczynie. Ważne, by zrobić to między 18.00 14 maja a 18.00 15 maja.

15 maja zaplanowano szereg dodatkowych atrakcji. O 11.30 odbędzie się spacer z czworonogami, pół godziny później sportowy piknik, o 14.00 porady behawioralne i zoofizjoterapeutyczne, a także pokazy szkolenia psów. Dodatkowo zorganizowane zostaną gry i zabawy dla dzieci. Biuro imprezy, Start i Meta usytuowane będą na kompleksie Sportowym Orlik w Krostoszowicach.

W trakcie trwania wydarzenia będzie też można wesprzeć zbiórkę dla 11-letniej Bereniki Borkowskiej z Łazisk, zmagającej się od urodzenia ze skutkami rozszczepu kręgosłupa. Całkowity zysk z imprezy będzie przeznaczony na zakup ortezy dla dziewczynki.