Poniedziałek, 27 maja 2024

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

22.05.2022 18:32 | 0 komentarzy | ak, AgaKa

Zdobywanie nowych doświadczeń boiskowych jest niezwykle ważne w procesie szkolenia młodych piłkarzy. Cieszy fakt, że większość drużyn poważnie traktuje rywalizację w swoich kategoriach wiekowych i bez taryfy ulgowej walczy o każdy mistrzowski punkt. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XVI kolejki (21/22.05.2022)

  • Rydułtowy – Forteca Świerklany 0:1 (0:0)
  • Baranowice – Wilchwy 2:4 (0:1)
  • Jastrzębie – Krzyżanowice 5:0 (4:0)
  • Jejkowice – Studzienna 0:3 (wo)
  • Rudy – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Wilchwy133062:22
2.Forteca Świerklany143042:13
3.Studzienna132839:28
4.Jastrzębie142556:25
5.Krzyżanowice142427:24
6.Rydułtowy132242:21
7.Rudy13918:75
8.Baranowice13112:64
9.Jejkowice*13614:40

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XVII kolejki (28/29.05.2022)

Forteca Świerklany – Rudy (sb 9:30), Wilchwy – Rydułtowy (sb 11:00), Studzienna – Baranowice (nd 10:00), Krzyżanowice – pauza, Jastrzębie – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (22.05.2022)

  • Kornowac – Ocice Racibórz 1:9 (1:5)
  • Gmina Lubomia – Krzyżkowice 2:2 (1:1)
  • Markowice – Kuźnia Raciborska 0:3 (0:2)
  • Borucin – pauza
  • Pietrowice Wielkie – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pietrowice Wielkie61830:6
2.Gmina Lubomia61631:8
3.Kuźnia Raciborska71320:11
4.Borucin71235:28
5.Racibórz6617:19
6.Markowice6612:15
7.Krzyżkowice6212:29
8.Kornowac605:46

Zapowiedź IX kolejki (25.05.2022)

Krzyżkowice – Kornowac (śr 18:00), Ocice Racibórz – Markowice (śr 18:00), Pietrowice Wielkie – Gmina Lubomia (śr 18:00), Borucin – pauza, Kuźnia Raciborska – pauza.

Zapowiedź X kolejki (29.05.2022)

Pietrowice Wielkie – Kornowac (nd 11:00), Krzyżkowice – Markowice (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Borucin (nd 11:00), Ocice Racibórz – pauza, Gmina Lubomia – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki VII kolejki (19/22.05.2022)

  • Rymer Rybnik – Kokoszyce 2:0 (0:0)
  • Marklowice – Szczerbice 3:0 (1:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – GMKS Nędza 4:0 (0:0)

Wynik zaległego meczu VI kolejki (17.05.2022)

  • GMKS Nędza – Szczerbice 1:3 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław Śląski II51318:3
2.Rymer Rybnik51016:4
3.GMKS Nędza61010:8
4.Szczerbice6920:17
5.Marklowice6714:15
6.Kokoszyce604:35

Zapowiedź zaległego meczu VI (25.05.2022)

Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Rymer Rybnik (śr 17:00).

Zapowiedź VIII kolejki (29.05.2022)

Szczerbice – Rymer Rybnik (nd 10:00), Kokoszyce – Odra Centrum Wodzisław Śląski II (nd 10:00), GMKS Nędza – Marklowice (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIX kolejki (22.05.2022)

  • Rydułtowy – Żory 3:3 (1:0)
  • Łaziska – Jejkowice 1:5 (1:0)
  • Orzepowice – Czerwionka 1:1 (0:0)
  • Palowice – Rapid Wodzisław Śląski 4:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu XV kolejki (17.05.2022)

  • Czerwionka – Rydułtowy 3:2 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czerwionka1847110:24
2.Rydułtowy174389:27
3.Żory173278:42
4.Palowice173270:38
5.Orzepowice173160:42
6.Jejkowice172745:37
7.Rapid Wodzisław Śląski181238:58
8.Łaziska17619:140
9.Radlin*101350:32
10.Bełk*10319:67
11.Leszczyny*1008:79

*Drużyny wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XX kolejki (28/29.05.2022)

Żory – Palowice (sb 10:00), Rapid Wodzisław Śląski – Czerwionka (nd 10:00), Orzepowice – Jejkowice (nd 10:00), Rydułtowy – Łaziska (nd 10:00).