środa, 17 sierpnia 2022

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

12.06.2022 19:53 | 0 komentarzy | (ak)

Finisz w rozgrywkach juniorów i trampkarzy jest bardzo ciekawy. Podczas każdego weekendu do grona wcześniej wyłonionych triumfatorów w różnych kategoriach wiekowych dołączają kolejne zespoły, które tym samym wieńczą zmagania całego sezonu. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki X zaległej kolejki (12.06.2022)

  • Jastrzębie – Baranowice 6:3 (3:0)
  • Studzienna – Rudy 11:0 (11:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
  • Wilchwy – Krzyżanowice 3:0 (wo) drużyna gości oddała mecz walkowerem
  • Jejkowice – Rydułtowy 0:3 (wo)
  • Forteca Świerklany – pauza

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Wilchwy163688:22
2.Forteca Świerklany163648:13
3.Studzienna163462:33
4.Jastrzębie163165:28
5.Rydułtowy163150:24
6.Krzyżanowice162427:30
7.Rudy16918:111
8.Baranowice16418:80
9.Jejkowice*16614:49

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (12.06.2022)

  • Krzyżkowice – Borucin 3:1 (0:1)
  • Gmina Lubomia – Markowice 4:1 (1:0)
  • Ocice Racibórz – Kuźnia Raciborska 1:3 (1:1)
  • Kornowac – pauza
  • Pietrowice Wielkie – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pietrowice Wielkie92546:9
2.Gmina Lubomia92241:17
3.Kuźnia Raciborska101934:17
4.Markowice101326:24
5.Borucin101238:46
6.Ocice Racibórz9926:28
7.Krzyżkowice10823:42
8.Kornowac939:60

Zapowiedź XIII kolejki (15.06.2022)

Markowice – Kornowac (śr 18:00), Borucin – Pietrowice Wielkie (mecz przełożony na 25.06.2022, sb 11:00), Ocice Racibórz – pauza, Gmina Lubomia – pauza.

Zapowiedź XIV kolejki (19.06.2022)

Gmina Lubomia – Borucin (nd 11:00), Krzyżkowice – Ocice Racibórz (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska (nd 11:00), Kornowac – pauza, Markowice – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki X kolejki (12.06.2022)

  • Szczerbice – Kokoszyce 3:4 (2:0)
  • GMKS Nędza – Rymer Rybnik 3:2 (2:1)
  • Marklowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski II 1:6 (1:4)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław Śląski II92544:4
2.GMKS Nędza91922:15
3.Rymer Rybnik91432:14
4.Szczerbice91027:36
5.Marklowice9718:35
6.Kokoszyce9310:49

Zapowiedź I zaległej kolejki (17/19.06.2022)

Rymer Rybnik – Odra Centrum Wodzisław Śląski II (pt 18:00), Szczerbice – GMKS Nędza (nd 10:00), Marklowice – Kokoszyce (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki zaległych meczów XIII kolejki (11/12.06.2022)

  • Jejkowice – Orzepowice 1:2 (0:2)
  • Palowice – Żory 2:4 (1:0)
  • Łaziska – Rydułtowy 0:11 (0:6)

Wynik zaległego meczu XXI kolejki (06.06.2022)

  • Palowice – Rydułtowy 1:3 (0:3)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czerwionka2053125:30
2.Rydułtowy2052126:28
3.Orzepowice204086:43
4.Żory203894:52
5.Palowice203275:53
6.Jejkowice203050:49
7.Rapid Wodzisław Śląski201242:71
8.Łaziska20619:190
9.Radlin*101350:32
10.Bełk*10319:67
11.Leszczyny*1008:79

*Drużyny wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.