środa, 17 sierpnia 2022

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

12.06.2022 20:08 | 0 komentarzy | (ak)

Kończą się powoli rozgrywki bieżącego sezonu. Niespełna dwa tygodnie przed ostatnim gwizdkiem dużo niewiadomych zostało już wyjaśnionych, chociaż kilka zespołów wciąż walczy o miejsca premiowane awansem lub też broni się przed spadkiem. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXXIII kolejki (10/11.06.2022)

  • Foto-Higiena Błyskawica Gać – Odra Wodzisław Śląski 0:5 (0:2)
  • Pniówek Pawłowice – Goczałkowice-Zdrój 1:2 (1:2)
  • Zagłębie Lubin II – Stal Brzeg 3:2 (2:0)
  • Polonia Bytom – Piast Żmigród 5:0 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Miedź Legnica II 4:1 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Warta Gorzów Wlkp. 3:0 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Carina Gubin 0:0
  • Lechia Zielona Góra – Górnik Zabrze II 3:2 (1:2)
  • Rekord Bielsko-Biała – Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:1)

Wynik przełożonego meczu XXXIV kolejki (07.06.2022)

  • Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała 2:6 (0:4)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zagłębie Lubin II337684:40
2.Ślęza Wrocław336681:36
3.Polonia Bytom336566:33
4.Rekord Bielsko-Biała346270:43
5.Goczałkowice-Zdrój335346:40
6.Miedź Legnica II335254:60
7.Górnik Zabrze II334847:48
8.Stal Brzeg344651:47
9.Pniówek Pawłowice334451:54
10.Lechia Zielona Góra334245:43
11.MKS Kluczbork334254:56
12.Odra Wodzisław Śląski334046:63
13.Gwarek Tarnowskie Góry333943:48
14.Carina Gubin333939:45
15.Warta Gorzów Wlkp.333640:52
16.Piast Żmigród333544:74
17.Karkonosze Jelenia Góra333039:65
18.Foto-Higiena Gać331526:79

Zapowiedź XXXIV kolejki (15.06.2022)

Odra Wodzisław Śląski – Polonia Bytom (śr 17:30), Carina Gubin – Pniówek Pawłowice (śr 17:30), Górnik Zabrze II – Gwarek Tarnowskie Góry (śr 17:30), Goczałkowice-Zdrój – MKS Kluczbork (śr 17:30), Karkonosze Jelenia Góra – Lechia Zielona Góra (śr 17:30), Miedź Legnica II – Foto-Higiena Błyskawica Gać (śr 17:30), Piast Żmigród – Zagłębie Lubin II (śr 17:30), Warta Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław (śr 17:30).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXX kolejki (11.06.2022)

  • Decor Bełk – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:0 (2:0)
  • ROW Rybnik – Czechowice-Dziedzice 1:3 (0:1)
  • Spójnia Landek – Unia Turza Śląska 2:0 (1:0)
  • Piast Gliwice II – Czarni Gorzyce 4:0 (2:0)
  • LKS Bestwina – Orzeł Łękawica 3:4 (2:2)
  • Drzewiarz Jasienica – GKS Tychy II 1:0 (1:0)
  • Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec 2:0 (2:0) mecz został rozegrany 31.05.2022 r.
  • Czarni-Góral Żywiec – Unia Książenice 0:3 (wo)

Wynik zaległego meczu XIX kolejki (08.06.2022)

  • LKS Czaniec – Decor Bełk 2:3 (2:3)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II306485:29
2.Decor Bełk306464:37
3.Unia Turza Śląska305564:42
4.Czechowice-Dziedzice305464:35
5.Piast Gliwice II305262:42
6.Kuźnia Ustroń305049:36
7.LKS Czaniec304855:42
8.Orzeł Łękawica304456:51
9.Spójnia Landek304150:47
10.Drzewiarz Jasienica303938:54
11.ROW Rybnik303864:65
12.Podbeskidzie Bielsko-Biała II303741:48
13.Unia Książenice303458:74
14.Czarni Gorzyce302935:68
15.LKS Bestwina301838:84
16.Czarni-Góral Żywiec*30717:86

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.


IV liga (Śląski ZPN)

Zapowiedź meczów barażowych o awans do III ligi (18/21.06.2022)

Raków Częstochowa II – GKS Tychy II (sb 17:00), GKS Tychy II – Raków Częstochowa II (wt 17:00).

Zapowiedź meczów barażowych o utrzymanie w IV lidze (18/21.06.2022)

Przemsza Siewierz – Czarni Gorzyce (sb 17:00), Czarni Gorzyce – Przemsza Siewierz (wt 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki XXXII kolejki (11.06.2022)

  • Nędza – Krzyżanowice 2:2 (2:2)
  • Tworków – Forteca Świerklany 3:1 (0:0)
  • Rymer Rybnik – Płomień Połomia 2:4 (1:2)
  • Krzanowice – Gwiazda Skrzyszów 3:4 (2:1)
  • Granica Ruptawa – Silesia Lubomia 5:2 (2:0)
  • Jastrzębie II – Pierwszy Chwałowice 2:5 (0:1)
  • Zameczek Czernica – Unia Racibórz 1:4 (1:3)
  • Jedność Jejkowice – Naprzód Borucin 0:3 (0:1)
  • Raszczyce – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Racibórz3168110:48
2.Tworków316180:44
3.Raszczyce305887:58
4.Forteca Świerklany305274:39
5.Krzyżanowice305165:47
6.Naprzód Borucin294964:48
7.Jastrzębie II304883:61
8.Pierwszy Chwałowice304870:69
9.Nędza304468:57
10.Gwiazda Skrzyszów303860:84
11.Jedność Jejkowice303753:59
12.Płomień Połomia303756:69
13.Zameczek Czernica303657:94
14.Granica Ruptawa303346:67
15.Krzanowice292854:91
16.Rymer Rybnik302428:65
17.Silesia Lubomia301234:89

Zapowiedź zaległego meczu XXIX kolejki (16.06.2022)

Naprzód Borucin – Krzanowice (cz 15:00).

Zapowiedź przełożonych meczów XXXIV kolejki (16.06.2022)

Jastrzębie II – Tworków (cz 11:00), Jedność Jejkowice – Krzyżanowice (cz 15:00).

Zapowiedź XXXIII kolejki (18/19.06.2022)

Unia Racibórz – Raszczyce (sb 15:00), Forteca Świerklany – Jastrzębie II (sb 17:00), Naprzód Borucin – Rymer Rybnik (sb 17:00), Gwiazda Skrzyszów – Nędza (sb 17:00), Płomień Połomia – Zameczek Czernica (sb 17:00), Pierwszy Chwałowice – Krzanowice (nd 13:00), Krzyżanowice – Granica Ruptawa (nd 17:00), Silesia Lubomia – Jedność Jejkowice (nd 17:00), Tworków – pauza.


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXIX kolejki (11/12.06.2022)

  • Czyżowice – Pawłów 13:1 (10:1)
  • Syrynia – Rogów 4:2 (2:2)
  • Lyski – Studzienna 5:5 (3:2)
  • Bełsznica – Nowa Wieś 2:4 (1:1)
  • Chałupki – Grzegorzowice 2:4 (1:2)
  • Pietrowice Wielkie – Rudy 1:1 (0:1)
  • Kobyla – Kornowac 1:0 (1:0)
  • Zawada Książęca – Nieboczowy 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czyżowice2877140:21
2.Syrynia2866100:46
3.Studzienna285765:40
4.Nowa Wieś285182:60
5.Pietrowice Wielkie284448:39
6.Lyski284481:73
7.Rogów284266:58
8.Grzegorzowice284268:71
9.Pawłów284166:72
10.Zawada Książęca283656:70
11.Rudy293256:66
12.Nieboczowy292855:79
13.Chałupki282850:88
14.Bełsznica282242:75
15.Kornowac281646:91
16.Kobyla281527:99

Zapowiedź XVIII zaległej kolejki (16.06.2022)

Czyżowice – Syrynia (cz 14:00), Studzienna – Grzegorzowice (cz 14:00), Lyski – Nowa Wieś (cz 14:00), Pietrowice Wielkie – Kornowac (cz 14:00), Bełsznica – Kobyla (cz 14:00), Zawada Książęca – Pawłów (cz 14:00), Chałupki – Rogów (cz 17:00).

Zapowiedź XXX kolejki (18/19.06.2022)

Grzegorzowice – Zawada Książęca (sb 15:30), Nowa Wieś – Pietrowice Wielkie (sb 16:00), Pawłów – Bełsznica (sb 16:00), Rogów – Czyżowice (sb 17:00), Nieboczowy – Lyski (sb 17:00), Studzienna – Kobyla (sb 17:00), Rudy – Chałupki (sb 17:00), Kornowac – Syrynia (nd 14:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXXII kolejki (11/12.06.2022)

  • Kokoszyce – Radlin 1:2 (1:1)
  • Mszana – Niewiadom 2:1 (1:0)
  • Orzepowice – Marklowice 3:4 (1:1)
  • Radziejów-Popielów – Żory 4:1 (2:1)
  • Bełk II – Jankowice 3:3 (1:1)
  • Gaszowice – Łaziska 5:1 (4:0)
  • Ochojec – Boguszowice 2:4 (1:3)
  • Czerwionka – Stanowice 2:5 (1:3)
  • Baranowice – Rydułtowy 5:3 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radlin327589:22
2.Gaszowice3266100:47
3.Ochojec326390:51
4.Mszana326268:39
5.Boguszowice325788:65
6.Orzepowice325480:54
7.Marklowice324961:49
8.Jankowice324676:62
9.Stanowice324672:67
10.Łaziska324460:82
11.Rydułtowy324168:69
12.Bełk II324071:81
13.Niewiadom323876:77
14.Baranowice323446:63
15.Żory323347:86
16.Radziejów-Popielów323157:89
17.Kokoszyce322642:97
18.Czerwionka32938:129

Zapowiedź XXXIII kolejki (15/16.06.2022)

Rydułtowy – Czerwionka (śr 17:30), Radlin – Jankowice (cz 17:00), Ochojec – Bełk II (cz 17:00), Boguszowice – Gaszowice (cz 17:00), Marklowice – Baranowice (cz 17:00), Stanowice – Mszana (cz 17:00), Niewiadom – Radziejów-Popielów (cz 17:00), Łaziska – Orzepowice (cz 17:00), Żory – Kokoszyce (cz 17:00).

Zapowiedź XXXIV kolejki (18.06.2022)

Gaszowice – Ochojec (sb 17:00), Bełk II – Radlin (sb 17:00), Jankowice – Żory (sb 17:00), Mszana – Rydułtowy (sb 17:00), Kokoszyce – Niewiadom (sb 17:00), Radziejów-Popielów – Stanowice (sb 17:00), Baranowice – Łaziska (sb 17:00), Orzepowice – Boguszowice (sb 17:00), Czerwionka – Marklowice (sb 17:00).