Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Remis Mszany z Rydułtowami [ZDJĘCIA]

28.08.2022 09:43 | 0 komentarzy | AgaKa

27 sierpnia na boisku w Mszanie Start zagrał mecz z Naprzodem Rydułtowy. Ostatnie minuty spotkania przyniosły Rydułtowom wyrównanie na 3:3.

Pierwsza bramka padła już w pierwszej minucie meczu. Gola dla Rydułtów strzelił Kamil Elias. W 38 minucie gola dla Mszany strzelił Robert Dzierżęga. Tuż przed końcem pierwszej połowy, w 43 minucie gola na 2:1 dla gospodarzy strzelił Jakub Jezierski.

54 minuta spotkania przyniosła Mszanie trzeciego gola za sprawą ponownie Dzierżęgi. Rydułtowy nie odpuściły do samego końca spotkania, strzelając w 87 minucie gola na 3:2 (Jan Pawelec) oraz gola na 3:3 w 89 minucie (Łukasz Hajto). Doliczony czas gry nie przyniósł żadnych zmian w wyniku.

LKS Start Mszana - GKS Naprzód Rydułtowy 3:3 (2:1)

LKS Start Mszana: Mandrysz Błażej, Papliński Rafał, Smyczek Łukasz, Kaźmierczak Szymon, Hejna Artur, Bańka Marcin, Jezierski Jakub, Stabla Robert, Dzierżęga Robert, Podeszwa Wojciech, Szadkowski Kacper

Rezerwa: Promny Łukasz, Antończyk Kacper, Marekwica Krzysztof, Masztafiak Wiktor, Mamcarz Piotr, Krupiński Jan

GKS Naprzód Rydułtowy: Brzoska Grzegorz, Brzoska Krzysztof, Buliński Piotr, Ciepły Remigiusz, Dyl Kajetan, Elias Kamil, Idziak Paweł, Ligęza Maciej, Margeciok Patryk, Pawelec Jan, Svintsitskyi Dymytro

Rezerwa: Bodziony Karol, Broniszewski Filip, Gunia Szymon, Hajto Łukasz, Mucha Kamil, Porąbka Dominik, Sobala Igor

Sędziowie: Grzegorz Stebel, Mateusz Lis oraz Bartosz Księżyc ze Skoczowa