Druga połowa zdecydowała o zwycięstwie Studziennej z Pawłowem [ZDJĘCIA]

28.08.2022 10:09 | 0 komentarzy | tom

W sobotnim meczu 3. kolejki raciborskiej A klasy LKS Pawłów podejmował na swoim boisku LKS Studzienna. Zacięte spotkanie w decydującej drugiej połwie wygrała drużyna gości.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 Po bramkach w 20 oraz 30 minucie jeszcze nic nie było przesądzone. W drugiej części spotkania obie drużyny żwawo ruszyły do ataku jednak to goście pokazali większą skuteczność swojej gry. Pawłów pomimo wielu prób trafienia do bramki rywali miał spore problemy z celnością.

LKS Pawłów - LKS Studzienna 1:3 (1:1)

Bramki: Niko Gawlik 20. - Szymiczek 32., 58., Grabiniok 64.

Żółte kartki: N. Gawlik - Szymiczek.

Pawłów: Ekiert (70. Wiglenda), K. Gawlik, N. Gawlik (82. Herud), Goral, Kapinos (62. Słupina), Mizioch (46. Klecha), Pendzich, Pientka, Sitnik (27. Radoń - 55. Jędrzejewski), Stasiowski, Trębacz.

Studzienna: Koczwara - Korczok, Prekaniak (Zebrała 85.), Pytlik, Jurecki, Gawryluk, Rudek, Grabowski, Konopacki (Potaczek 90.), Grabiniok, Szymiczek (Gomołka 80.).
Spotkanie sędziowali: Dariusz Lenort, Kamil Kluczyński, Andrzej Knura.