Niedziela, 29 września 2024

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

JKH GKS wysoko wygrywa z Naprzodem Janów

26.11.2010 00:00 | 1 komentarz | m.g.

Jastrzębscy hokeiści po raz kolejny pokazali wspaniałe umiejętności zwyciężając bardzo wysoko. Tym razem, mimo początkowych problemów, pokonali gości z Janowa 10:3.

Początek meczu i właściwie jego cała pierwsza odsłona należała do Naprzodu, który dominując taflę jastrzębskiego lodowiska w 6 i 8 minucie meczu zdobył dwie bramki. Był to istny zimny prysznic dla kibiców i zawodników JKH GKS, którzy jednak dość szybko potrafili zapanować nad sytuacją, strzelając kontaktowego gola. Wyrównana walka toczyła się do końca drugiej tercji, po której to jastrzębianie mieli przewagę jednej bramki nad przyjezdnymi.

O losach spotkania zadecydowały wydarzenia z ostatniej części spotkania, którą gospodarze rozegrali wzorowo zwyciężając 6:0 i tym samym gromiąc janowian aż 10:3.

JKH GKS Jastrzębie - Naprzód Janów 10:3 (1:2, 3:1, 6:0)

0:1 - Tomasz Jóźwik (Patryk Kogut, Marek Pohl) 6' 5/4
0:2 - Patryk Kogut (Marek Pohl) 8'
1:2 - Tomasz Kulas (Michał Szczurek, Milan Furo) 13'
2:2 - Maciej Urbanowicz (Richart Bordowski) 23'
2:3 - Jozef Michalik (Łukasz Elżbieciak) 28'
3:3 - Mateusz Danieluk (Petr Lipina, Bartosz Dąbkowski) 37'
4:3 - Petr Lipina (Richard Kral, Kamil Górny) 40'