Poniedziałek, 21 października 2024

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Kolejne wysokie zwycięstwo hokeistów

25.01.2011 00:00 | 1 komentarz | m.g.

Hokeiści z Jastrzębia-Zdroju mają w tym sezonie wyraźną chęć na zdobycie medalu. Potwierdzają to swoją świetną dyspozycją. Dziś wygrali w hali lodowiska "Jastor" z sąsiadem z tabeli ligowej, drużyną Ciarko KH Sanok 6:3.

Jastrzębianie nie przegrali jeszcze w tym sezonie w rozgrywkach ligowych na własnym lodowisku. Dziś pewnie zwyciężyli nad 5. w tabeli Ciarko KH Sanok. Jednak to goście lepiej rozpoczęli spotkanie, strzelając pierwszego gola w 11 minucie.  Pierwsza, wyrównana tercja zakończyła się remisem 1:1. Gospodarze wyrównali stan meczu w 19. minucie. Pierwszą bramkę w drugiej odsłonie zdobyli jastrzębianie, jednak niemal zaraz po wznowieniu gry ze środka tafli, tym razem sanoczanie wyrównali na 2:2. Worek z bramkami dla JKH GKS rozsypał się pod koniec drugiej tercji spotkania i od 36. minuty spotkania jastrzębianie niepodzielnie panowali nad taflą. Przy stanie 6:2, nieco rozkojarzeni gospodarze pozwolili zdobyć bramkę zawodnikom Ciarko. Nie zmieniło to jednak obrazu tego spotkania. JKH GKS umocnił się na 4. pozycji w tabeli PLH.

JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok 6:3 (1:1; 2:1; 3:1)

0:1 (11 min.) Tomasz Malasiński - Michał Radwański
1:1 (19 min.) Richard Kral - Mateusz Danieluk
2:1 (28 min.) Tomasz Kulas
2:2 (28 min.) Martin Vozdecky - Michał Radwański
3:2 (36 min.) Maciej Urbanowicz - Marcin Słodczyk 5/4
4:2 (40 min.) Petr Lipina - Mateusz Danieluk - Richard Kral
5:2 (49 min.) Mateusz Danieluk - Richard Kral - Petr Lipina