Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Fart Kielce za mocny dla naszych siatkarzy

06.02.2011 00:00 | 5 komentarzy | raf

Jastrzębski Węgiel przegrał w sobotę kolejny mecz w Plus Lidze. Tym razem rywalami naszego zespołu byli siatkarze z Kielc, którzy w Jastrzębiu wygrali zacięty mecz 3:2.

Mecz był niezwykle zacięty, a jastrzębskich kibiców raz to ogarniał szał radości, a raz smutek i łzy. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pewnie wygrali pierwszy set do 22. Ale już w drugim lepsi okazali się rywale, którzy zakończyli tę część gry przy 17 punktach zdobytych przez naszą drużynę.

Druga część meczu była jak gdyby kopią pierwszych dwóch setów. Trzeciego seta wygrali znów jastrzębianie, którzy pozwolili kielczanom zdobyć 12 punktów. Inaczej było w czwartym secie, gdzie to goście zdobyli przewagę i ostatecznie wygrali do 23.

Przyszedł czas na piątą, rozstrzygającą część widowiska. Wojnę nerwów w tie-breaku wygrali jednak kielczanie pokonując Jastrzębski Węgiel 15-12.

Następny mecz nasi siatkarze zagrają w Wieluniu z tamtejszym Pamapolem. Mecz odbędzie się w sobotę 12 lutego.