Poniedziałek, 21 października 2024

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Zwycięstwo JKH GKS na starcie fazy play-off

09.02.2011 00:00 | 2 komentarze | m.g.

Rozpoczęła się faza play-off w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokejowej. W pierwszym meczu gracze JKH GKS Jastrzębie podejmowali u siebie drużynę Ciarko KH Sanok.

Obie ekipy bardzo skoncentrowane podeszły do pierwszego spotkania między sobą. Uważna gra defensywna oraz spokojnie wypracowywane ataki dały pierwszą bramkę w 7. minucie meczu dla ekipy gospodarzy. Druga partia miała decydujący wpływ na przebieg spotkania. Chaotyczne ataki sanoczan były nieskuteczne, co skrzętnie wykorzystywali gracze JKH GKS strzelając w tej tercji aż 3 bramki, nie tracąc ani jednej. Trzecia tercja spotkania była rozgrywana - tak jak całe spoktanie - na całkiem dobrym poziomie sportowym, a zakończyła się wynikiem 2:1 dla Ciarko KH Sanok. Zwycięstwo w ostatniej partii mogło być jednak tylko osłodą porażki w całym meczu 5:2.

JKH GKS Jastrzębie (przystępujący do meczu z bonusem po rundzie zasadniczej, prowadząc 1:0) w rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzi z Ciarko KH Sanok 2:0.

JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok 5:2 (1:0, 3:0, 1:2)

1:0 - Mateusz Danieluk (Richard Kral) 7'
2:0 - Richard Kral (Mateusz Danieluk) 29'
3:0 - Petr Lipina (Mateusz Bryk) 33'
4:0 - Marcin Słodczyk (Richard Bordowski) 40' 5/4
4:1 - Martin Vozdecky (Martin Ivicic, Krzysztof Zapała) 43' 5/4
5:1 - Petr Lipina (Milan Furo, Richard Kral) 47'
5:2 - Krzysztof Zapała (Martin Vozdecky) 53'