Poniedziałek, 16 września 2024

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

GKS 1962 Jastrzębie wygrywa z Pietrowicami

09.04.2011 00:00 | 4 komentarze | maka

W sobotnim spotkaniu 18. kolejki Ligi Okręgowej GKS 1962 Jastrzębie pokonało Start Pietrowice Wielki 2:0.

W pierwszej połowie widoczna była przewaga gospodarzy, co potwierdzić może bramka strzelona w 28. minucie przez Bartłomieja Setlaka. W drugiej połowie dopiero w 81 .minucie po dośrodkowaniu Kamila Gorzały, szanse wykorzystał Arkadiusz Taraszkiewicz i przesądził o zwycięstwie GKS-u, strzelając z główki. GKS 1962 Jastrzębie umocniło się na pierwszym miejscu w tabeli Ligi Okręgowej.

GKS Jastrzębie - Start Pietrowice Wielkie 2:0 (1:0)
1:0 Bartłomiej Setlak '28
2:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '81

GKS Jastrzębie: 33. Szymon Prostacki - 3. Tomasz Kocerba, 18. Kamil Michalczyk, 4. Tomasz Ciemięga - 8. Kamil Jadach (87. 9. Szymon Kiełkowski), 7. Kamil Gorzała, 6. Błażej Pawliczek (82. 2. Tomasz Lorenc), 17. Arkadiusz Taraszkiewicz (89. 11. Kacper Walor), 26. Marcin Bednarek - 10. Krzysztof Knesz, 16. Bartłomiej Setlak. Trener - Andrzej Myśliwiec.

Start Pietrowice Wielkie: 1. Andrzej Skrocki - 4. Marcin Smętek, 7. Rafał Watras, 11. Sebastian Kowalczyk, 5. Dawid Gołdyn - 13. Grzegorz Taradejna, 14. Mateusz Tworek, 9. Leszek Nieckarz, 17. Michał Kozak (87. 17. Sebastian Marcinek), 10. Andrzj Machulak - 2. Łukasz Bawoł. Trener - Marcin Smętek.