Niedziela, 8 września 2024

imieniny: Marii, Adrianny, Klementyny

GKS Jastrzębie wygrywa ze Skrzyszowem

16.04.2011 00:00 | 0 komentarzy | m.g.

Piłkarze GKS-u Jastrzębie są już coraz bliżej awansu do IV ligi. W sobotnie popołudnie zrobili kolejny krok do osiągnięcia tego celu, zwyciężając z Gwiazdą Skrzyszów 3:0.

Choć gospodarzem spotkania była Gwiazda, to po raz kolejny w tym sezonie mecz rozegrano przy ul. Harcerskiej. Jastrzębianie przez całą pierwszą połowę nie potrafili przeprowadzić skutecznego ataku. Chaotyczną grę obu zespołów najlepiej odzwierciedlał bezbramkowy remis do przerwy. Po niej jastrzębianie z większym animuszem przystąpili do ataków. Pierwsza bramka padła w 58. minucie - autorem trafienia z ponad 20 metrów był Bartłomiej Setlak. Gol GKS-u znacznie ożywił graczy obu ekip. Skrzyszowianie w końcówce meczu popełnili kilka znaczących błędów, które przyczyniły się do ich przegranej. Najpierw faul w polu karnym na Pawliczku i w konsekwencji "karny" wykorzystany przez Witolda Wawrzyczka, a chwilę później nieporadność obrońców i kolejna przepiękna bramka Setlaka, tym razem głową.

Gwiazda Skrzyszów - GKS Jastrzębie 0:3 (0:0)

0:1 Bartłomiej Setlak '58
0:2 Witold Wawrzyczek '88 (karny)
0:3 Bartłomiej Setlak '90