Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Odbyły się zawody rowerowe "Złota szprycha"

13.08.2011 00:00 | 1 komentarz | raf

Zawody o "Złotą szprychę" zostały rozegrane w czwartek na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju. W wyścigach wzięło udział trzydzieściorotroje dzieci.

Zawodnicy byli podzieleni w trzech kategoriach wielkowych. Najmłodsza zawodniczka miała zaledwie 4 lata. Dzieci ścigały się parami na trzech dystansach: do 7 lat – 200m, do 10 lat – 400m, do 13 lat – 600 m.

W kategorii do 7 lat najlepszy okazał się Krzysztof Mitula, drugie miejsce zajął Sajmon Węclewski, a trzecie Michał Adamczyk.

W kategorii do 10 lat najlepszy był Paweł Adamczyk, drugi był Szymon Pilanc, a trzecie miejsce zajął Bartosz Gwizdała.

W najstarszej grupie dzieci pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Kowalczyk, drugie Piotr Warlewski, a na najniższym stopniu podium stanął Marek Zdziebło.