Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

GKS Jastrzębie wygrał trzeci raz z rzędu

24.09.2011 00:00 | 4 komentarze | raf

Podopieczni Andrzeja Myśliwca wygrali w sobotę 1:0 z drużyną Iskry Pszczyna. Była to trzecia wygrana naszych piłkarzy z rzędu.

Przed meczem pożegnano kończącego karierę sportową Janusza Piksę. Piłkarz reprezentował barwy GKS-u na w latach 1997-2005.

Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 18. minucie Mateusz Wrana, dobijając strzał z rzutu wolnego Witolda Wawrzyczka, niefortunnie odbity przez bramkarza rywali. Na uwagę zasługuje również obrona GKS-u, która pewnie powstrzymywała ofensywę Bogdana Pruska z Pszczyny.

- Wynik mógł być wyższy, jednak w ostatnich minutach spotkania stuprocentową sytuację zmarnował Błażej Pawliczek - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Po sobotnim meczu GKS ma 14 punktów na koncie. Kolejnym rywalem będzie w najbliższą środę, w ramach półfinału podokręgowego Pucharu Polski, Polonia Marklowice. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim o 16:00.

GKS 1962 Jastrzębie - Iskra Pszczyna 1:0 (1:0)
1:0 Mateusz Wrana '18