Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Tie-break Jastrzębskiego Węgla w Warszawie

15.01.2012 00:00 | 1 komentarz | raf

Jastrzębski Węgiel pokonał w sobotnim meczu AZS Politechnikę Warszawską 3:2. Choć jastrzębianie byli zdecydowanie lepsi na boisku, to błędy popełniane seriami spowodowały, że do wygranej potrzebny był piąty set.

W tym meczu faworytem była drużyna z Jastrzębia-Zdroju i jako faworyt Jastrzębski Węgiel rozpoczął ten mecz wygrywając do 23.

Później było już gorzej. Gospodarze złapali drugi oddech i wygrali drugiego seta do 20. Na odpowiedź Jastrzębskiego Węgla nie trzeba było długo czekać, trzeci set został wygrany przez naszą drużynę do 21.

Jednak w czwartej partii znów górą byli gospodarze, którzy dzięki naszym błędom wygrali do 21. W tie-breaku to jednak Jastrzębie narzuciło styl gry i szybko wygrało do 10.

AZS Politechnika Waszrawska - Jastrzębski Węgiel 2:3 (23:25; 25:20; 21:25; 25:21; 10:15)

AZS Politechnika Warszawska: Steuerwald, Nowak, Szymański, Żaliński, Wierzbowski, Kreek, Wojtaszek (libero) oraz Zajder, Mikołajczyk.

Jastrzębski Węgiel: Thornton, Łsko, Bartman, Kubiak, Gawryszewski, Holmes, Rusek (libero) orazPolański, Nemer, Bozko, Violas.