Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Dobry występ judoków na Mistrzostwach Śląska

22.01.2012 00:00 | 0 komentarzy | raf

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy klubu judo "Koka" Jastrzębie, którzy w sobotę walczyli na matach w Bytomiu, gdzie rozegrano Mistrzostwa Śląska juniorów, juniorów młodszych i młodzików w judo.

Wśród juniorów w kategorii wagowej do 66 kilogramów pierwsze miejsce zajął Artur Drogowski, który tego dnia nie miał sobie równych i wygrał wszystkie walki.

Wicemistrzem Śląska został Patryk Kaliński, który w finale kategorii wagowej do 73 kilogramów przegrał z zawodnikiem gospodarzy Przemysławem Skulikiem.

W kategorii wiekowej młodzików w wadze do 46 kilogramów srebrny medal wywalczył Patryk Nowak, ktory w finale przegrał z zawodnikiem z Bytomia Patrykiem Walczykiem.

W kategorii wagowej do 55 kilogramów pierwsze miejsce zajął Dawid Zykubek, a piąte Dominik Grzywacz.

Młodzicy z Jastrzębia też spisali się dobrze. W kategorii wagowej do 46 kilogramów 7. miejsce zjął Oskar Cieciera, a w kategorii do 73 kilogramów trzecią lokatę wywalczył Mateusz Barciański.