Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Siedem medali jastrzębskich karateków na MŚl

22.03.2012 00:00 | 0 komentarzy | raf

Karatecy Jastrzębskiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyli na Mistrzostwach Śląska aż siedem medali: trzy srebrne i cztery brązowe. Zawody odbyły się w niedzielę w hali Omega.

Złote medale zdobyli: Anastazja Gamrat w kumite semi kontakt juniorek w kategorii wagowej do 55 kg, Patryk Zimny w kumie semi kontakt juniorów w kategorii do 75 kg oraz Robert Dąbrowski w kata.

Brązowe medale wywalczyli: Klaudia Grzonka w kumite semi kontakt juniorek w kategorii wagowej do 55 kg, Dominika Śliwińska i Krystyna Michalik walczące w kumite w kategorii wagowej do 55 kg oraz Tomasz Śreniawski w kumite do 75 kg.

W klasyfikacji jastrzębski klub zajał czwarte miejsce. Najlepsi byli zawodnicy z Rudy Śląskiej, a drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno karatecy z Katowic i Tarnowskich Gór.