GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał Ornontowice

12.05.2012 00:00 | 13 komentarzy | dam

Zwycięstwem 4:0 zakończył się sobotni mecz między GKS 1962 Jastrzębie z Gwarkiem Ornontowice. Dwa gole do swojego konta dopisał Kamil Gorzała, pozostałe strzelili Rafał Dziadek oraz Kamil Jadach.

Zdjęcie archiwalne

Nie trzeba było długo czekać na bramkę gospodarzy. Już w 7. minucie spoza pola karnego do bramki strzelił Kamil Gorzała. Widać było, że jastrzębianie są w dobrej formie. Potwierdzeni tej tezy znalazł w 41. minucie Rafał Dziadek, który po dośrodkowaniu pokonał bramkarza Ornontowic.

W drugiej połowie piłkarze Gwarka Ornontowice ruszyli do ataku i szukali okazji do strzelania swojej pierwszej bramki. Nie potrafili jednak wykończyć golem żadnej akcji. W 75. minucie meczu po faulu na Jadachu podyktowany został rzut karny. Kapitan GKS-u, Kamil Gorzała, bez problemu podwyższył wynik na 3:0. Minutę później za swój faul odwdzięczył się osobiście Kamil Jadach i zdobył kolejną bramkę dla swojej drużyny.

Kolejne spotkanie podopieczni Grzegorza Łukasika rozegrają w 19 maja z Rekordem Bielsko-Biała.

GKS 1962 Jastrzębie - Gwarek Ornontowice 4:0 (2:0)
1:0 Kamil Gorzała '7
2:0 Rafał Dziadek '41
3:0 Kamil Gorzała '75 (karny)
4:0 Kamil Jadach '76