Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

GKS zwyciężył u siebie z Wisłą Ustronianką

08.06.2012 00:00 | 3 komentarze | dam

W środowym meczu GKS 1962 Jastrzębie pokonał Wisłę Ustroniankę 3:2. Spotkanie mogło się zakończyć wyższym zwycięstwem, lecz jastrzębianie nie zdołali wykorzystać kilku groźnych sytuacji.

Zdecydowanym faworytem spotkania był GKS 1962 Jastrzębie. Już w 8. minucie szansę na pierwszego gola miał Marek Sobik, lecz bramkarz z Wisły obronił jego strzał. Po podaniu Kamila Gorzały, Bartosz Hajczuk wykorzystał okazję i w 15. minucie jastrzębianie mogli się cieszyć z pierwszej bramki. Goście odpowiedzieli w 31. minucie kiedy Michał Pietraczyk zmieniając głową lot piłki pokonał w bramce Szymona Prostackiego. Minutę później gospodarze odpowiedzieli kolejnym golem. Strzelił go Kamil Jadach.

Chwile po rozpoczęciu drugiej połowy trzecią już bramkę dla GKS-u strzelił Bartłomiej Setlak. W dobrym stylu ograł rywali i strzelił w róg bramki. Jastrzębianie mieli jeszcze kilka groźnych okazji do zdobycia gola, lecz bramkarz gości nie dał się ograć. Kilka minut przed końcem spotkania bramkę dla Wisły ponownie zdążył strzelić Michał Pietraczyk.

Był to ostatni mecz w tym sezonie przed własną publicznością. Ostatni mecz tego sezonu z rezerwami Podbeskidzia.