Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

GKS wygrał mecz z Drzewiarzem Jasienicą

01.10.2012 00:00 | 3 komentarze | raf

Piłkarze GKS-u Jastrzębie wygrali na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 2:1. Chociaż już na samym początku meczu stracili bramkę, udało im się wygrać cały mecz.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie meczu. Najpierw świetną okazję miał Kamil Jadach, ale jej nie wykorzystał. Piłka trafiła pod nogi piłkarzy Drzewiarza, a ci wyprowadzili zabójczą kontrę. Gol dla Jastrzębia padł w 24. minucie. Po uderzeniu z rzutu wolnego doprowadził Kamil Gorzała wyrównał na 1:1. A na pół godziny przed końcem meczu wynik ustalił Kami Jadach. Drzewiarz kończył mecz w dziesiątkę, gdy czerwoną kartkę za brutalny faul otrzymał Janusz Cyran.

Za tydzień, 6 października o 15:30, podopieczni Grzegorza Łukasika podejmą AKS Mikołów.

Drzewiarz Jasienica - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:1)
1:0 Łukasz Błasiak '2
1:1 Kamil Gorzała '24
1:2 Kamil Jadach '61

Drzewiarz Jasienica: Rafał Jacak - Anton Fizek, Łukasz Radomski, Salaheddine Sibouih, Witold Szczepanik - Robert Basiura (62. Robert Lapczyk), Łukasz Błasiak, Michał Foltyn (68. Tomasz Adamus), Daniel Romanowicz (86. Mateusz Pilorz) - Damian Stawicki (62. Janusz Cyran), Artur Łaciok.

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Tomasz Lorenc (71. Paweł Gryta), Arkadiusz Gajo, Piotr Pacholski, Tomasz Kocerba - Kamil Gorzała, Artur Mościcki, Bartłomiej Setlak, Mateusz Piekarski (63. Patryk Dudziński) - Kamil Jadach, Bartosz Hajczuk. Trener - Grzegorz Łukasik.