Poniedziałek, 17 czerwca 2024

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

Zryw Bzie rozgromił Błękitnych Pierściec 7:2

18.02.2013 10:22 | 2 komentarze | raf

Drużyna Zrywu Bzie wygrała sparingowy mecz z drużyną Błękitnych Pierściec 7:2. Najlepszym zawodnikiem meczu był Kamil Granica, który przebywa na testach w Bziu.

Zryw od początku zaczął atakować, co szybko przyniosło efekty. Pierwszą bramkę drużyna zdobyła z rzutu wolnego, a chwilę później drugą z akcji. Jeszcze przed przerwą błękitni strzelili gola kontaktowego i było 2:1, ale zawodnikom z Bzia udało się szybko zdobyć trzecią bramkę i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 3:1 dla drużyny z Jastrzębia.

Po przerwie popis gry dał Kamil Granica, który do gola strzelonego w pierwszej połowie dołożył jeszcze trzy trafienia.W końcówce meczu do bramki trafił jeszcze Szymon Lazar.

- To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Zrywu. Za tydzień przyjdzie się nam zmierzyć z liderem A klasy LKS Pruchna. Mamy nadzieję, że Zryw znów pokarze się z dobrej strony - czytamy na stronie internetowej klubu.

Zryw: Jaśkowiak – Janecki P, Karwot P, Sierota, Pudłowski – Koprjaniuk ( na testach), Pawełek, Cholewa, Trocha – Domagała, Granica ( na testach) – Niesłańczyk, Gaj ( na testach), Kłosek i Lazar

Błękitni: Niesyt - Gabzdyl, zawodnik testowany, Obracaj, M.Danel, Kuś - Skorupa, Wacławczyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Pieczonka, zawodnik testowany, Pieczonka - Szczotka, zawodnik testowany