Czwartek, 19 września 2024

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Dwa złota i srebro Koki na zawodach w Pile

11.03.2013 17:41 | 1 komentarz | dam

W sobotę i niedziele odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych w judo, który rozgrywany był w Pile. Klub Judo Koka Jastrzębie zdobył dwa złote i jeden srebrny medal, co w klasyfikacji medalowej zdobyli pierwsze miejsce.

Zdjęcie archiwalne

W wadze do 55 kg złoty medal zdobył Dominik Grzywacz, który wygrał swoje wszystkie walki eliminacyjne, a w walce finałowej pokonał Bartosza Karasia z TS Wisła Kraków.

Drugie miejsce w kategorii do 50 kg zajął Patryk Nowak, który w finale przegrał z zawodnikiem ze Słupska Tomaszem Błońskim.

Na pierwszy miejscu w kategorii do 81 kg uplasował się Ryszard Kubica, który wygrał wszystkie swoje walki.

W wadze do 60 kilogramów Dawid Zykubek znalazł się tuż za podium zajmując piąte miejsce, przegrywając walkę o brązowy medal z zawodnikiem z Gdańska Arturem Babińskim.

W zawodach startowali jeszcze Patrycja Górnik, Monika Karkonoszka (5 miejsce), Łukasz Ferenc, jednak nie zdołali się zakwalifikować do walk finałowych.