środa, 23 października 2024

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Jastrzębianie poza podium w Warszawie

24.03.2013 12:42 | 0 komentarzy | dam

Damian Zawierucha z KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój uplasował się na 18. miejscu w kategorii open w 8. Półmaratonie Warszawskim. Dagmara Dziuk w kategorii kobiet zajęła 31. miejsce.

24 marca odbył się ósmy Półmaraton Warszawski. W biegu wzięło udział blisko 10 tysięcy zawodników. Na podium nie znalazł się żaden Polak. Zawody wygrał Martin Mukele z Kenii.

Jastrzębianin, Damian Zawierucha znalazł się na 18. miejscu w kategorii open mężczyzn, natomiast w swojej kategorii wiekowej zajął 8. miejsce. Ponad 21-kilometrową trasę przebiegł w czasie 1:10:11.

Dagmara Dziuka, trenująca na co dzień w Klubie Biegacza MOSiR dobiegła na metę 31. wśród kobiet (czas 1:30:05). W swojej kategorii K20 zajęła 17. miejsce.