Niedziela, 29 września 2024

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

Młodzi hokeiści awansowali do półfinału Mistrzostw

19.04.2013 09:18 | 0 komentarzy | dam

Drużyna Żaków Starszych JKH GKS Jastrzębie awansowała do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Żaków Starszych. W ostatniej rywalizacji pokonali Stoczniowca Gdańsk 5:4. W sobotę o finał zagrają w Tychami.

Jako pierwsi w 7. minucie bramkę zdobyli gdańszczanie. Jednak po dwudziestu minutach z lodowiska w lepszych nastrojach schodzili jastrzębianie. W drugiej tercji humor popsuły im trzy strzelone bramki Stoczniowca. Drugą bramkę dla JKH GKS Jastrzębie strzelił wtedy Dominik Pas. Ostatnia tercji padła łupem młodych hokeistów z naszego miasta. Najpierw w 47. minucie gola strzelił Kamil Ciesla, a później kolejną bramkę dołożył Dominik Pas, który w tym meczu skompletował hat-tricka.

JKH GKS Jastrzębie - Stoczniowiec Gdańsk 5:4 (2:1, 1:3, 2:0)

Bramki dla JKH: Dominik Paś (trzy), Kacper Szadkowski, Kamil Cieśla.

JKH GKS Jastrzębie: Załucki (od 36:16 Świerczyna) - Idasiak, Paś, Szubert, Witas, Cieśla - Wałęga, Blanik, Damps, Nowak, Wywioł - Szadkowski, Sołtys, Nalepka, Kot, Brela - Rogalski, Koślicki, Misterkiewicz, Gruszczyk.