Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Zwycięstwo GKS-u 1962 z rezerwami Katowice

05.05.2013 11:21 | 4 komentarze | dam

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Grzegorza Łukasika. Tym razem na swoim boisku pokonali GKS II Katowice, z którym wygrali 2:0.

Gospodarze od początku kontrolowali przebieg gry na boisku. Jastrzębianie mieli sporo okazji do strzelenia bramek. Na samym początku piłkarze GKS-u 1962 mogli prowadzić 2:0, ale nie pozwolił im na to bramkarz rywali. Wynik mecz rozstrzygnął się jednak w pierwszej połowie. Najpierw w 19. minucie gola z główki strzelił Kamil Duda. Niespełna dwie minuty później kolejną bramką na konto zapisał Patryk Dudziński.

W drugiej połowie kibice nie zobaczyli goli. Walka na boisku nieco się uspokoiło. Rozluźnieni jastrzębianie cofnęli się i bronili wyniku. Piłkarze z Katowic starali się stworzyć sobie sytuację bramkową, jednak żadna nie zakończyła się sukcesem.

GKS 1962 Jastrzębie - GKS II Katowice 2:0 (2:0)
1:0 Kamil Duda '19
2:0 Patryk Dudziński '21