Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

1:2 z Iskrą Pszczyna. Kolejne zwycięstwo GKS-u

26.05.2013 14:39 | 7 komentarzy | dam

W sobotę na boisku w Pszczynie rozegrany został mecz między GKS-em 1962 Jastrzębie, a miejscową Iskrą. Jastrzębianie strzelili dwie bramki w drugiej połowie i zapewnili sobie 3 punkty.

Zdjęcie archiwalne

Kibice nie zobaczyli w pierwszej połowie bramek. Pierwszy gol padł dopiero w 62. minucie kiedy po faulu na zawodniku z Jastrzębia sędzia podyktował rzut karny. Wykorzystał go Mateusz Wrana. 4 minuty później było już 0:2 - do bramki rywala trafił Paweł Gryta. Gospodarze odpowiedzieli na dwie minuty przed regulaminowym czasie gry. Wtedy z kontry zaatakował Kamil Żemła. Jastrzębianie mogli jeszcze strzelić trzecią bramką ale piłka odbiła się od poprzeczki.

Kolejny mecz piłkarze Grzegorza Łukasika rozegrają z Drzewiarzem Jasienica.

Iskra Pszczyna - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:0)
0:1 Mateusz Wrana '62 (karny)
0:2 Paweł Gryta '66
1:2 Kamil Żemła '88